דיווח: RHOBH עונה 13 מתחילה את הצילומים בסוף ינואר, גלה אילו חברי שחקנים חוזרים בתור

RHOBH עונה 13 תצולם בינואר, מי חוזר?

מקורבים אישרו כעת את זמן הצילום הצפוי עבור עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס עונה 13, וחשפה אילו חברי שחקנים מצפים לקבל חוזים. העונה האחרונה של RHOBH היה מלא במתח, דרמה, ופטירתו לכאורה של מערכת יחסים בין אחים.

עד עכשיו, הפרטים של RHOBHעתידו של לא היה ברור, מכיוון שדיווחים הצביעו על כך שהוא לוקח הפסקה. זה היה הבדל מהותי ממוקדמות השנה כאשר התוכנית קפצה כמעט מיד מעונה 11 ל-12.

מקורות שמדברים איתם מכ"ם אישר את זה RHOBH הצילומים יתחילו בינואר, בסוף החודש, אם כי הקוסטרים עדיין לא קיבלו חוזים.

אמרו המקורבים גרסל בוב, סאטון סטראקה, ליסה רינה, אריקה ג'יין, קייל ריצ'רדס, ו דורית קמסלי צפו לקבל חוזים במהלך השבועות הקרובים – עד תחילת ינואר לכל המאוחר.

טען אחד מהמקורבים קתי הילטון היא "מתנשאת" על פוטנציאל לחזור לתוכנית, מה שמקשה לדעת אם היא תסכים לחוזה.

המקורות טוענים דיאנה ג'נקינס לא תחזיר את היהלום שלה, ו קריסטל קונג מינקוףהעתיד של לא ידוע.

צוות השחקנים של עונה 12 (למעט דיאנה וגארסל) השתתף בטקס פרסי הבחירה של העם האחרון. מקורבים שיתפו שחלק מהנשים עזבו בהרגשה טובה עם המפגש המחודש שלהן, למרות העונה הקודמת.

בתחילה, החברות היחידות שיועדו להשתתף היו דורית, אריקה, סאטון וליסה. לגרסל היו התקשרויות בעבודה, שכן קתי וקייל החליטו להשתתף ברגע האחרון, וחשפו את השינוי בתוכניות שלהם רק יומיים לפני ההופעה.

הכוכבים לא ידעו על נוכחותו של קריסטל עד השעה אחת עשרה בבוקר הטקס.

לאחר סיום העונה, מכ"ם דיווח על כך RHOBH ייקח "הפוגה", שכן מקורבים להפקה חשפו את הצורך שלהם ב"הפסקה" לאחר "עונה קשה" – אשר התעיזה גם את צוות השחקנים וגם את צוות ההפקה.

מקורות טוענים שהכוכבים סובלים כעת – מכבדים את החלטת התוכנית – אך הם להוטים לגלות מי חוזר לעונה הקרובה.

קישור מקור