RHOBH קריסטל המום מתגובתה של אריקה לתמיכה בקורבנות

קרדיט: דניאל רוברטסון/startraksphoto, ג'פרי מאייר / MEGA

בטריילר האחרון לעונה הקרובה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, אריקה ג'יין היה חילופי דברים סוערים עם כוכב שותף קריסטל קונג מינקוף. במהלך קליפ, אריקה אמרה שקריסטל רצתה לתמוך בקורבנות (בבעלה טום ג'ירארדיתביעת המעילה) כי היא חשבה שזה ייראה מגניב.

חלק מהקורבנות מגישים תביעות משפטיות גם נגד אריקה, בטענה שהיא הייתה מעורבת לכאורה במעילה של טום – למרות שלא הוגשו נגדה אישומים פליליים.

"זה סופר מגניב [to support the victims]. אני הכי מגניב", אמרה קריסטל בראיון שנערך לאחרונה עם עמוד שישי בזמן שהיא השתתפה בכוכב השותף שלה סאטון סטראקהמסיבת "קשמיר וקוויאר" של.

"הנה העניין. קשה לי להישען על משהו או ללכת אחרי מישהו אם אני לא ממש בטוח", הוסיף הכוכב. "אבל במצב הזה, הגנה על קורבנות היא קלה מאוד. אז זה לא מפריע לי, אתה יודע למה אני מתכוון?"

קריסטל אמרה שההתפרצות של אריקה בטריילר דומה להתפרצות שלה במפגש המחודש (לאחר שקריסטל שאלה אם אריקה כועסת על טום).

"אני לא כועס מספיק בשבילך?" שאלה אריקה בטון לוהט.

על פי הראיון של קריסטל, המתחיל "ממש נדהם" מהתגובה של אריקה במפגש המחודש.

"מכיוון שתמיד נתתי לה את היתרון של הספק, אם אני מטיל ספק בדבר אחד, זה מרגיש גדול יותר," אמרה קריסטל. "אבל השנה שעברה הייתה קשה כשהיא צעקה עליי במפגש המחודש".

למרות כל הבעיות שלהם בעונה הנוכחית, אריקה וקריסטל הצליחו להישאר חברים.

"אריקה דווקא עזרה לי מאוד העונה. היא עזרה לי מאוד כשעברתי את הסכסוכים שלי עם אחרים בצוות השחקנים", אמרה הכוכבת, שנמצאת כעת בעונה השנייה של התוכנית.

"לא אהבתי שום דבר מזה שהיא אמרה באותו רגע. אני לא חושב שמישהו עשה זאת. ואני אפילו לא חושב שאריקה עשתה זאת. לכל אחד יש חרטות משלו", הוסיפה. "בלילה שהיא צעקה עלי ועל הבנות, היא רצתה לקחת את זה בחזרה".

קריסטל נשאלה איך היא יכולה להיות חברה של אריקה – וגם סנגורית של הקורבנות. היא השיבה, "זו שאלה טובה… כל מה שאני אגיד זה שהחברות הנוכחית שלי עם אריקה לא משפיעה על איך אני מרגישה לגבי הקורבנות ומה הם עברו. זה תמיד מס' 1 בשבילי".

היא המשיכה ואמרה, "אני חושבת שכשאתה חבר של מישהו, אתה באמת מוכן להיות כנה איתו. אני מצפה מהחברים שלי לתת לי אחריות אם אני עושה משהו לא בסדר. ואריקה, על פי רוב, רוצה לחלץ דברים".

ואז, קריסטל התייחסו מקור נוסף לדרמה בעונה – קתי הילטוןשלפי הדיווחים יושב במושב החם.

"אני מדבר איתה הרבה ואני אגיד שקתי נשארת מאוד חיובית ומחזיקה את הראש גבוה לאורך כל זה", אמרה הכוכבת. "זה מאוד מעורר השראה עבורי. אני רוצה להיות כזה!"

קריסטל נתנה הסבר (אולי סתמי) היכן קתי עומדת כעת בקבוצה: "אני יודע שהיא עדיין חברה של כל החברים שלה. אז שום דבר לא השתנה בצורה כזו… היא עדיין חברה שלי וזה כל מה שחשוב לי."

למרות שקריסטל התקרבה לשניהם קייל ריצ'רדס ואחותה קתי, הדינמיקה הזו הפכה ל"מאתגרת" עבור קריסטל כשהאחים התנגשו.

"חברים מתקרבים בין חברים זה דבר אחד. אבל קתי, קייל וכל מי שבצוות השחקנים יודעים שאני התומכת הכי גדולה במשפחה", אמרה קריסטל.

"אני מרגיש שחבר טוב תמיד מעודד את המשפחה לפתור כל דבר. לא משנה כמה דברים נעשו מתוחים, תמיד עודדתי את קתי וקייל לפתור כל מה שקורה".

נכון לעכשיו, הקונפליקטים של עונה 12 הם קצת תעלומה. על קריסטל, יחד עם כל השחקנים, נאסר לדון בפרטים העיקריים עד לאחר שידור הפרקים. אולי הסיפור יתבהר ב-12 במאי, כשבראבו ישודר את הבכורה הצפויה.

בינתיים, כמובן, תמיד יש בטוחים דליפות (המכונה גם ליסה רינה, חברת השחקנים הכי שמחת טריגר באינסטגרם).

קישור מקור