קריסטל קונג-מינקוף של RHOBH מציע עדכון על אובדן של 14 חברים, מסביר כיצד השפיעה ההצלחה על מערכות יחסים בין שאלות על קבוצת חברים

'RHOBH' קריסטל קונג-מינקוף על הסיבה לאיבוד 14 חברים

קריסטל קונג-מינקוף קובעת את השיא לגבי קבוצת החברים שלה.

אחרי פרק ביוני של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מומלצים ליסה רינה כשאמרה (וגם קריסטל בסופו של דבר מאשרת) בכתב וידוי שקריסטל אמרה לה פעם "היה לה הסתכסך עם, כמו, 14 חברים שלה", קריסטל הגיבה לשאלת מעריצים בסטורי שלה באינסטגרם על הנושא.

"האם יתגלה למה 14 החברים הפילו אותך? זה פשוט לא נראה בסדר", שאל המעריץ, באמצעות צילום מסך ששותף על ידי אזור עקרות הבית האמיתיות עַל אינסטגרם ב-3 ביולי.

ובעוד קריסטל דיברה על איבוד חברים רבים בתוכנית, לפי הדיווחים לאחר שגרמה לבעיות בקרב הקבוצה, היא אמרה למעריץ הסקרן שבסופו של דבר, רק שלושה חברים היא איבדה בפועל.

"בסופו של דבר, זה היה רק [three] אֲנָשִׁים. השאר חזרו והתנצלו", שיתפה.

לדברי קריסטל, שצורפה ל- RHOBH שלוהקה לקראת עונה 11, מספר חברים מהמעגל הקודם שלה נרתעו מהצלחתה.

"הצלחה משפיעה על אנשים בדרכים שונות. זה משפיע גם על אנשים סביבך. חלקם לא יכולים להתמודד עם זה. חלקם חוגגים את זה", ציינה והוסיפה, "אל תתנו להצלחה שלכם לעצור אתכם מלהשיג את המטרות שלכם. אל תתנו לאחרים לשכנע אתכם שלא מגיע לכם. ואם אתה מאבד אותם, הם מעולם לא היו חברים שלך מלכתחילה."

RHOBH Crystal Kung-Minkoff מציע עדכון על אובדן של 14 חברים

בעקבות ה RHOBH הפרק המדובר, טדי מלנקמפשהמליצה על קריסטל לתוכנית, התייחסה למאבקי החברות שלה לכאורה בפודקאסט שלה, שני T'ים בתרמיל.

"אני באחת מקבוצות החברים שלה. אנחנו לא החברים הכי טובים בשום פנים ואופן אבל אנחנו ידידותיים", אמר טדי, והסביר שאמנם היא לא הייתה חלק מקבוצת החברים שלכאורה הקרח את קריסטל, אבל "שלחו לה הודעות" מאנשים שהיו.

"האנשים שנמצאים בפנים [the group] ניסה לתת לי מידע שלא רציתי כי אני כן חושב שיש שני צדדים לכל סיפור", שיתף טדי. "בכל קבוצת חברים אנשים מרכלים זה על זה? כן. אז אני חושב שזה מה שקרה וכמו שזה קורה בקבוצות חברים, והיא אמרה משהו למישהו והאדם הזה הוציא אותה החוצה לשאר קבוצת החברים".

"זה לא המקום שלי לחלוק אבל זה אנשים שאומרים דברים", הוסיף טדי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור