'RHOBH' קריסטל קונג-מינקוף על פיוד עם גרסל, אריקה

קריסטל קונג-מינקוף נתקלה באיזו דרמה בלתי צפויה מ גרסל בוב בין הצילומים לעונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

במהלך ראיון חדש, קריסטל דיברה על הבעיות שלה עם גרסל לפני שהתייחסה לוויכוח הסוער שלה עם אריקה ג'ייןשהוקנט בטריילר, הטיול המדובר של צוות השחקנים באספן, קתי הילטוןהריבים התכופים של אחות קייל ריצ'רדסועוד.

"זה היה ממש מאתגר עבורי כי לא ציפיתי לזה", הודתה קריסטל במתח שלה עם גרסל בראיון ב-21 במאי עם Us Weekly. "אז לפעמים אתה צריך לעבור תקופות קשות יותר כדי להכיר מישהו ולפעמים זה יוצא טוב יותר בסוף ולפעמים זה כמו, 'אולי לא נועדנו להיות חברים'. אבל אנחנו בדרך טובה עכשיו".

בנוסף לדרמה עם הכוכבים שלה, הסיפור של קריסטל קיבל תפנית אישית כשהיא נפתחה לגבי הפרעת האכילה שלה.

"לחיות מחדש את המופע, זה מאוד מאוד מאתגר. אבל זה חלק מהחיים שלי כבר כמעט 30 שנה", הסבירה. "זה קצת הגיע אליי אבל לא התכוונתי להירתע מזה."

קריסטל גם לא נרתעה מלשאול את אריקה שאלות על הדרמה המשפטית שלה, שהיא נמנעה מלעשות בשנה שעברה כי היא לא הכירה אותה גם כן.

"אני תמיד מופתע כשאנשים צועקים עליי. בשנה שעברה הייתי חדשה לגמרי והכל חשף את עצמו, מה קורה בחייה, ובוודאי שלא הרגשתי שיש לי זכות לשאול שאלות", הסבירה. "אבל עברה שנה והעניינים הסתדרו ועכשיו זה באמת התוצאה ואני מרגישה יותר נוח בידידות שלנו לשאול את השאלות הקשות יותר כי אני תמיד אהיה בצד של הקורבנות… יש הרבה אנשים שנפגעו והם חייבים הרבה ואני אדבר בשמם".

כשקריסטל נשאלה אם היא מאמינה שאריקה הייתה אמפטית כלפי הקורבנות, מה שאריקה טענה, קריסטל הודתה שהיא לא בטוחה.

"אני לא יכול לדבר בשמה. אני לא יודעת מה בלבה אבל אלו השאלות שאני שואלת", היא חשפה וציינה שבעוד שהקשיים המשפטיים של אריקה הם "עדיין מאוד חלק" מהתוכנית, עונה 12 "לא כל כך כבדה עליה".

מה שהתוכנית עשויה להיות כבדה עליו הוא טיול אספן, שהיה יעד לכותרות רבות מוקדם יותר השנה.

"אני לא יודע אם אני רוצה לחזור. אני אוהב את אספן. [But] אני לא חוזר עם האנשים האלה. זה היה מטורף, "אמר קריסטל על המילוט. "אני זוכר שהרגשתי כאילו הייתי במשחק טניס. זה כולם. זה כולם, בשלב מסוים".

לגבי הדרמה של קתי עם קייל, קריסטל הציעה שהאופי המעלה והמטה של ​​הנשים, שהיא אישרה שהן כעת בדיבור, אינו דבר יוצא דופן עבור אחים.

"אלוהים יודע שאני ואחי נלחמים יותר מכל אחד אחר ואם זה היה במצלמה, זה היה נבדק למוות. אנחנו צועקים, אנחנו אוהבים, אנחנו צורחים. זאת משפחה. אבל אני חושבת שבגלל שהם נמצאים תחת המיקרוסקופ הזה, זה נראה הרבה יותר גרוע", הסבירה. "המשפחה היא, עבורם, תמיד במקום הראשון. אבל יש הרבה שמשחקים".

גם במהלך הראיון, קריסטל התייחסה סאטון סטראקההדרמה של העולה החדשה דיאנה ג'נקינס.

"תראה, אני לא [hit it off with Sutton] בשנה שעברה ואני וסאטון חברים ממש טובים עכשיו. סאטון יכול לקחת קצת זמן להכיר וגם, אני חושב שגם דיאנה, "שיתף קריסטל. "כשיש לך שתי אישיות מאוד מאוד שונות אבל חזקות, אני חושב שזה די טבעי."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קרדיט תמונות: צ'ארלס סייקס/בראבו, סינדי אורד/NBCUniversal

קישור מקור