תמונות: קתי הילטון של RHOBH חוזרת לאספן לאחר התמוטטות כאשר גם קייל ריצ'רדס ומשפחתו אותרו, האם פיוס חג בפתח?

'RHOBH' קתי הילטון וקייל ריצ'רדס חוזרים לאספן

קרדיט: Shutterstock/DFree

קתי הילטון חזרה לאספן, קולורדו, כמעט שנה לאחר ההתמוטטות הידועה לשמצה שלה, שהחלה לפי הדיווחים במועדון הלילה האקסקלוסיבי של העיר קאריבו.

לאחר שהואשם על ידי ליסה רינה של איום להרוס קייל ריצ'רדס ומשפחתה בתוך ההתפרצות בפרק של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בעונה 12, קתי אישרה שהיא חזרה לעיר על ידי שיתוף סדרת תמונות באינסטגרם – בדיוק כפי שקייל עשתה את אותו הדבר, גם מאספן, בעמוד המדיה החברתית שלה.

"נרגש להיות באספן לבילוי בשלג עם שלי [Max Mara] מִשׁפָּחָה. שלהם צץ ב [Hotel Jerome] הוא חובה לראות! תמיד הכי שיקי. זה פתוח עכשיו עד ה-23 בדצמבר", כתבה קתי בכיתוב מצגת השקופיות שלה ב-19 בדצמבר, שכללה תמונה אחת של קתי עומדת בחוץ במעיל שרפה שזוף ועוד אחת שלה נהנית מארוחת ערב עם הבת. ניקי הילטון-רוטשילד וחבר טינה צ'ן קרייג.

בינתיים, בעמוד של קייל, היא שיתפה כמה תמונות משלה, כולל סלפי במראה, שנתן למעריצים הצצה לעץ חג המולד של משפחתה באספן, וצילום חיצוני, שהציג שועל שישב על מדף המרפסת שלה.

"האורח הקטן שלנו," אמר קייל על חיות הבר.

RHOBH קייל ריצ'רדס באספן בתור קתי הילטון מגיעה

בתו הבכורה של קייל, פארה אלדג'פריגם פרסמה תמונות בעמוד האינסטגרם שלה, כולל תמונה של משפחתם נהנית מארוחת ערב בקמפו דה פיורי.

משפחת RHOBH Kyle Richards נהנית ממסעדה באספן

למרות שקייל נעדרה באופן ניכר במהלך מסיבת חג המולד השנתית של קתי בסוף השבוע, גם היא וגם קאתי הביעו עניין בפיוס עתידי אחד עם השני. ועכשיו, כששניהם באספן בחגים, זה יכול להיות הזמן המושלם.

במהלך ראיון בדצמבר ל-Extra TV, קייל הודתה שהיא "מאוד מדוכאת" לאחר מכן RHOBH עונה 12 וציינה שהיא "מקווה לתקן כמה מערכות יחסים שם ולהיות מסוגלת להתקדם בחיי כדי לקבל קצת שלווה" לפני עונה 13.

"[Kathy and I] יכול להיות טוב יותר, אתה יודע, אבל אנחנו אחיות ובסופו של יום אנחנו תמיד מתאחדות, אבל אנחנו יכולים להיות טובים יותר וזה מה שאני רוצה, זה מה שאני צריך בחיים שלי כדי להרגיש טוב", הסביר קייל.

באשר לקתי, היא אמרה לאקסס הוליווד לפני שבועות שאמנם היא וקייל "סימסו", הם לא דיברו "במשך זמן מה".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס לייצור מתישהו בתחילת 2023.קישור מקור