'RHOC' בראונווין ווינדהאם בורק מטיח בראבו, מדברים ירי

אחרי שתי עונות עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג', בראונווין ווינדהאם-בורק פוטר. במהלך העונה האחרונה שלה, הכוכבת יצאה בתור הומו ופתחה את המאבק שלה בפיכחון.

בעבר, בראונווין קראה לחברים לקאסט שלא תמכו במיניות שלה. רבים מהם, למעשה, העלו הערות סתמיות שפגעו בצופי LGBTQ+.

בראיון ל- מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף בפודקאסט, בראונווין חשפה שהיא כועסת על הרשת בגלל הנרטיב שלה עליה.

"מה קורה לכם אנשים?" היא אמרה. "השווית בין שתי נשים שמקיימות יחסי מין לאכילת דג נא. לא מגניב. לא מגניב. אמרת שאני מזייף אלכוהוליזם."

"[They claim,] ״אה, אנחנו הומואים. אנחנו רשת ידידותית להומואים״. לא אתה לא. אני עלול להסתבך בגלל זה," אמר בראונווין. "[But] סיפור היציאה שלי היה גדול ומבולגן וזה לא התאים לנרטיב שהם רצו לדחוף".

אז העלה בראונווין יוליה למיגובה עקרות בית אמיתיות של מיאמי), וכיצד הציגו אותה כ"עקרת הבית הלסבית הראשונה אי פעם".

"בוא נהיה כנים. אני לא הלהט"ב הראשון", אמר בראונווין. "היו עוד עקרות בית מוזרות. אתה יודע, אשלי דרבי, עוֹקֶץ [Kavovit] לא הייתה עקרת בית, אבל אתה יודע, היא דו. קים זולז'אק יצא עם אישה. קנדי [Burruss] אמרה שכן."

עלילת ה-LGBTQ+ של ג'וליה הייתה יותר "מוחשית", לדעתו של בראונווין, מכיוון שג'וליה ואשתו מרטינה נברטילובה הם "זוג מפורסם [with] שני ילדים."

"אתה גם צריך לתת מקום לכמה סיפורים יוצאים [that] הם לא קלים… וזה לא הולך להיות, אתה יודע, הזוג דוברו. אני אוהב שהם קיבלו את הילדים שלהם בצורה כל כך מדהימה, אבל זה לא תמיד כך. לא לכל ילד יש [a good] ניסיון. לצאת יכול להיות קשה. ושלי היה קשה. לא הכל היה אהבה וקשת בענן".

היא גם מאמינה אנדי כהן העלה הצעה שבראונווין פוטר בגלל שהוא לא "יציב נפשית".

"הייתי כמו, 'הא? זה מוזר. כי אף אחד מכם לא דיבר איתי. אז איך לעזאזל תדע?' כי אף אחד לא אמר לי. אף אחד לא דיבר איתי, אף אחד לא עשה צ'ק אין".

היא הוסיפה, "אני כנראה אחת מעקרות הבית הכי יציבות שיש כרגע… האם יש לי בעיות? בהחלט. אתה יודע, יש לי טראומה בעבר. יש לי דברים. אני עובד עליהם, אבל בואו נהיה כנים. ראיתי עקרות בית רבות מסתחררות והמצלמות שלהן נמצאות ממש שם, מלפנים וממרכז. לא אכפת להם מהבריאות הנפשית שלנו. זה שטויות. אל תעמיד פנים שאכפת לך מהבריאות הנפשית שלנו. אתה לא, כל עוד אנחנו לא אחריות ואנחנו מביאים כסף".

"אני חושב שזה היה יותר, הייתי מאוד קוטב במהלך Black Lives Matter… אני לא יכול לסתום את הפה שלי לגבי צדק חברתי. כלומר, אני זוכר כשאנון אמרה, 'אה, אני לא עושה פוליטיקה'. אני כמו, 'זו לא פוליטיקה מזוינת. זה חיי אדם'".

כשבראונווין תמכה ב-BLM, חברים לקאסט באו אחריה "במבט", היא אמרה.

"יש לי מהם הודעות טקסט, הודעות טקסט גזעניות מהם שמעולם לא פרסמתי, אבל ככה הכרתי נואלה [Bergener]… באתי להפגנה במחוז אורנג', בניופורט ביץ'. והיה לי טקסט קבוצתי עם כולם מהקאסט. ומישהו שלח תמונה של קורונה דל מאר כשהיא מוכנה. זה המקום שבו אנחנו גרים בניופורט ביץ'. ואני הייתי כמו, 'אה, היינו שם… כולנו צריכים ללכת ביחד'. כי חשבתי, כמה טוב זה יהיה לכל עקרות הבית להופיע בסולידריות? אתה יודע, עבור Black Lives Matter."

הכוכב המשיך, "זכור, זו קורונה דל מאר. זה היה כמו מצעד. זה המקום הכי בטוח בעולם… [But I received] ממים גזעניים, 'את אמא רעה'. אתה טרוריסט…' זה מה שהצ'אט הקבוצתי [with] הנשים האחרות שאני מצלם איתן הופכות להיות. אני כמו, 'וואו. אני לא יכול לצלם עם האנשים האלה'. אמרתי, 'אני לא יכול לצלם עם הנשים המזוינות האלה'. זו כנראה הסיבה שפיטרו אותי".

"הם גזענים," אמר בראונווין, כשדיבר על חברי השחקנים.

האם בראונווין תהתה אי פעם אם עדיין תהיה לה עבודה אם היא תישאר בארון ולא תחשוף את האלכוהוליזם?

"אה, ידעתי. אני זוכר קארי בריטינגהם כשעברתי את כל זה. היא כאילו, 'ילדה, תפסיקי לדבר'. אתה הולך להתפטר. זה יותר מדי, יותר מדי״. לא, ידעתי… אבל אני גם לא יכול לחיות את חיי אחרת."

בראונווין התייחס גם הוא הת'ר דוברו, שהאשימה את נואלה במתן פורנוגרפיה לבתה של הת'ר. מאוחר יותר, נחשף כי ה"פורנוגרפיה" היא משחק קלפים LGBTQ+ עם תוכן מיני.

"בואו נהיה כנים… הת'ר טובה בלהפיל אנשים אחרים כדי לגרום לעצמה להיראות טוב יותר… במשחק הקלפים הזה, לא יכולתי שלא לצחוק. כי הבאתי לילדים שלי את אותו אחד לחג המולד. כלומר, הילדים שלי היו בשנות העשרים לחייהם, אבל ככה זה לא היה פורנו. אם זה מה, אם אתה חושב שזה פורנו… אני כל כך מצטער על חיי המין שלך."

האם בראונווין יחזור אי פעם לתוכנית?

"לא הייתי חוזר. זה ממש לא בשבילי,” היא ענתה. "הייתי עושה משהו כמו טיול בנות אולטימטיבי. מהיר פנימה ויציאה. אני אמפתיה. אני מרגיש דברים. אני לא כמו תמרה [Judge] שפשוט מכבה את זה. זה באמת משפיע עליי. אתה יודע, אני מעורב רגשית… אני לא יכול לעשות את המלוכלך יותר… זה קשה להיות פיכח ולעבוד בתוכנית ולהיות עקרת בית. הם לא הולכים ביחד".

קישור מקור