'RHOM' אלקסיה וטוד מדברים על מפגש מוזר עם ג'ו גורגה

קרדיט: INSTARimages, בראבו

אלקסיה אצ'וואריה ובעלה טוד נפולה פותחים לגבי צוות השחקנים הנוכחי, לני ו ליסה הוכשטייןהגירושים השנויים במחלוקת של, המראה של לאה שחורוהמפגש המוזר של טוד עם ג'ו גורגה.

בני הזוג התארסו לפני ה-COVID, מבלי להבין שהחתונה שלהם תידחה בכמעט שנתיים. בעונה האחרונה של עקרות בית אמיתיות של מיאמימערכת היחסים של טוד עם בנה של אלקסיה פיטר היה אחד מקווי העלילה המרכזיים שלה.

בראיון עבור מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף בפודקאסט, אלקסיה וטוד שיתפו איך זה היה לפגוש אחד את השני לפני שהתוכנית חודשה.

טוד שיתף שגם אז זה היה "קשה" לצאת עם אלקסיה כי מעריצים היו פונים אליה כל הזמן בפומבי, שואלים על חייה האישיים. "אני כמו, 'איך כולם יודעים את כל החיים שלך?'", אמר.

למרות שהתוכנית לא הייתה מהאוויר במשך שנים רבות, אלקסיה "תמיד האמינה" שהיא תחזור. "פשוט לא רציתי לקחת שמונה שנים. אתה יודע, לא רציתי להיות כמו בשנות החמישים שלי. עדיין רציתי את זה, אתה יודע, אני [just] רצתה להיות צעירה יותר", הסבירה.

למרות שחלק גדול מהעונה הרביעית התמקד בדרמה של אלקסיה, העונה החמישית כונתה 'העונה של ליסה'. בהתייחסה לדינמיקה החדשה הזו, אלקסיה הביעה, "תודה לאל. כלומר, אני לא מאחל את זה [Lisa] וכל אחת מהבנות האחרות, אבל אתה יודע, אני זכאי לקצת אושר וקצת שלווה."

דנה בדרמת העונה החמישית שלה עם גרדי אבראיירה (שבמקור הייתה אמורה לתכנן את החתונה שלה), אלקסיה שיתפה, "יש לנו את הרגעים שלנו [this season] … כמו אנשים אמיתיים וחברים אמיתיים, זה מה שאנחנו עושים. היא הרגישה סוג מסוים של דרך ואני הרגשתי סוג מסוים של דרך והיינו צריכים לדבר על זה, ובסוף, שנינו מחבבים אחד את השני. ימין. או, או שאנחנו לא… הזמן לוקח אותך למקום שבו אתה צריך להיות."

אלקסיה גם חשפה שהיא וטוד היו עם ליסה ולני באספן שבועות ספורים לפני הפיצול.

"הם היו כמו אהבה-דווי מאכילים זה את זה, אוהבים אחד את השני. [I] לא ראיתי את זה מגיע," אמרה אלקסיה. "אתה יודע, אני לא אוהב להשתמש במילה עיוור, אבל אתה יודע, אנשים אוהבים לשפוט רק לפי דבר אחד. הם רואים, אתה יודע, אפילו אוהבים [Todd] ואני, כאילו, הם יכולים לראות אותנו לילה אחד במקום בוויכוח או במצב קבוצתי שבו אנחנו לא מסכימים והוא עלול להיות חסר כבוד, אבל זה לא אומר שהנישואים שלך הסתיימו".

טוד שיתף כי לני וליסה "שניהם היו פנטסטיים ביחד" באופן אישי. לגבי הפיצול, אלקסיה הודתה שלני היה יכול "להתמודד עם זה קצת יותר טוב", והיא אמרה שליסה הייתה "מאוד מאוהבת בו… [they have] ילדים, וזה קשה. אני חושב שהיא באמת ניסתה בדרכה שלה לשמור על המשפחה שלה ביחד. ולמרבה הצער, זה היה קצת מאוחר מדי".

אלקסיה שיתפה שאם היא ראתה את לני באופן אישי, היא לא "אפילו יודעת אם הייתי אומרת לו שלום או לא. כלומר, זה לא שהוא לא היה כל כך ידידותי בכל מקרה. הוא לא כמו בחור מאוד ידידותי".

הכוכבת הוסיפה, "הייתי רוצה לראות אותו לבד מול החברה החדשה. שלא אכפת לי ממנו. זה יעצבן אותי. אני לא אשקר… אם הייתי רואה אותו לבד, בטח הייתי אומר לו שלום ואולי אפילו אומר שהייתי, התאכזבתי ממנו… מקווה שהם יבינו את זה. אני מקווה שאתה יודע."

אלקסיה צחקה על הטענה האחרונה שליסה לא יכולה להרשות לעצמה לקנות חיתולים לילדיה. "ברור, כאילו, אף אחד לא יאמין לזה כי היא כן מרוויחה את הכסף שלה והיא אמא טובה, אז היא לעולם לא תקנה חיתולים," היא אמרה. "פשוט חשבתי שזה קצת מגוחך."

היא גם שיתפה את הפתעתה מכך שליסה קיבלה עצות מליה, חברה מקורית לצוות, במהלך הגירושים. "כנראה שליסה וליאה יש חברות ולא הייתי מודע לזה כי אף פעם לא ראיתי את הצד הזה בליה. אבל אני כן מבין את זה [Lea] אשמח להיות חלק מהתוכנית שלנו", אמרה אלקסיה, ואז היא רמזה להערות הקודמות של לאה על התוכנית. "אני חושב [Lea] בְּסֵתֶר [wants to be a part of the show] … זו עוד בעיה שיש לי עם עקרות הבית שכבר לא מופיעות בתוכנית ואז הן רוצות לאהוב את התוכנית, הן רוצות לשון הרע לעקרות הבית האמיתיות, הן רוצות להשמיד את כל הנשים שהיו חלק ממנה וחושבות [they’re] עליון."

אלקסיה גם תיארה את סוג הגבר שהיא חושבת שליסה צריכה לצאת איתו. "אחד לוהט. אני חושב שהוא צריך להיות מאוד נחמד. אני חושבת שעכשיו היא כנראה תחפש גבר שאתה יודע שהוא יותר על ליסה, והוא לא כל כך דומה לאגו או נרקיסיסט כמו לני," היא אמרה. "אני מרגישה שכשהיא פגשה את לני, הוא היה כמו כוכב העל שהיה כמו המנתח הפלסטי והיא הייתה בדיוק כמו אשתו… אני רק רוצה שהוא יהיה נחמד ואני רוצה שהוא ידאג לה ויהיה טוב אליה רגשית, פסיכולוגית ."

לגבי מערכת היחסים שלה, אלקסיה הסבירה ש"חייה האישיים" תמיד היו "חשובים יותר" מהחיים המקצועיים שלה, והיא אמרה שהיא "תפרוש" מהתוכנית אם משהו ישפיע על חיי הנישואים או המשפחה שלה. "המשפחה שלי וטוד [and] הילדים שלי חשובים לי יותר מההצגה", אמרה.

לאחר מכן פנתה אלקסיה לנישואיה שעברה להרמן אצ'וואריה: "אני שונאת לדבר על זה, אבל מבחינתי [previous] מערכת יחסים… הרמן לא רצה שאעשה את התוכנית והוא תמיד אמר, 'אני אתגרש, אני אתגרש ממך'. בסופו של דבר התגרשנו או נפרדנו לא בגלל התוכנית באופן אירוני. אז אתה יודע, לפעמים כמו במקרה הזה, אתה יודע שאתה צריך לעשות מה שטוב לך, לא מה שהגבר אומר לך לעשות. אבל במקרה שלי עם טוד, כמו שאם הייתי רואה שהתוכנית הייתה לחץ גדול ואנחנו לא נהנים ממנה ו…זה היה גורם לבעיות בינו לביני, בהחלט הייתי פורשת".

אלקסיה גם שחררה את מחשבותיה על חבר לצוות ד"ר ניקול מרטיןשהסתכסכה עם הבסטי שלה מריסול פאטון.

"אני חושב בעצם [Nicole] זה באמת שונה במצלמה. זהו, אני חושב שזאת הבעיה… מה שאני לא אוהב בה הוא העובדה שמחוץ למצלמה, היא כמו אדם אחד ובמצלמה היא אדם אחר", אמרה אלקסיה. "אני חושב שלפעמים כשהבנות האלה נרשמות לעשות את התוכנית, הן אוהבות סוג אחר של ליהוק, הו, אני זה, זה וזה. הם אומרים את כל הדברים האלה. אבל אז כשהם נכנסים לקבוצה ואנחנו מתחילים לצלם, הם רוצים להיות כמו, הו, אני כל כך נחמד, אני כל כך מתוק, אתה יודע, אני רוצה להיות טוב עם כולם. וזה ממש לא ככה כי אני יודע איך אתה באמת מאחורי הקלעים".

היא המשיכה, "[Nicole] רוצה להיות טוב… כמו, 'אני הרופא ואני חכם יותר מכולכם ואתם יודעים, אני רק רוצה לשמור על הכל ביחד ו… אני עוסק בהעצמת נשים,'… [But in these shows] אתה לא יכול לזייף את זה או לשקר על זה במשך זמן רב כי אתה הולך להיקרא החוצה ואתה יודע, אתה לא יכול לשקר למצלמה."

לאחר מכן היא שיתפה את אמונתה שכמה מחברי השחקנים "חוששים" להיות חברים עם אלקסיה "באופן עצמאי" ממריסול.

"הם מרגישים שהם מתחרים בידידות שלי עם מריסול. ואני לא מסכים עם זה. וניהלתי את השיחה הזו עם כמה מהבנות כי אני יכול להיות חבר של מריסול גם אם מריסול לא אוהבת אותך. כאילו יש לי את היכולת הזאת", אמרה אלקסיה. "אבל אני מרגישה שהבנות החדשות נכנסו לעונה כשהן חושבות, 'ובכן אלה ה-OG. יש להם קשרים חזקים ויש להם חברויות חזקות וזה הם נגדנו'. ימין? או שזה אנחנו נגדם. ואני לא אוהב את זה… אבל לפעמים אני אוהב [the new girls] יותר מחוץ למצלמה מאשר במצלמה כי אני כאילו, אני יודע מה שלומך באמת. אבל אז אם אתה קורא להם ואז אתה כמו… בריון."

פונה לחברות הקרובה שלה ושל טוד איתה תרזה ג'ודיצה ובעל לואיס רולס, אלכסיה התייחסה לראשונה למוניטין של לואיס כ"בחור רע". היא הסבירה, "אתה יודע, אני תמיד אומרת שיש בחור רע עד שהוא פוגש את האישה הנכונה. ואני חושב שהוא פגש את השידוך שלו עם תרזה ואמרתי לה את זה. אתה יודע, יש בחורים, לפעמים בחורים הם כמו שהם…"

טוד הוסיף, "אני תמיד אומר, הוא לא היה בחור רע. לא, הוא היה בחור עשיר רווק שנראה טוב שהסתובב בניו יורק ובניו ג'רזי. כל כך נכון. יש לו הרבה מוניטין רע".

אז נראה היה שאלקסיה רומזת לאקסים של לואיס: "כן. להיפרד מנשים. ואתה יודע מה, נשים בנות… הן כועסות".

באופן מפתיע, טוד שיתף שהוא נמנע מאחיה של תרזה ג'ו ב-BravoCon 2022.

"בעלה של מריסול ואני היינו בבר, וג'ו גורגה היה שם ממש במרחק של 10 רגל, חמישה מטרים משם. וחשבתי, הו אלוהים, אני לא יכול להציג את עצמי בפני הבחור הזה. הוא יודע שאני חבר של אחותו. הייתי כאילו, אפילו לא יכול להגיד לו שלום," אמר טוד. "מה אני עושה? וחשבתי שאפילו לא פגשתי אותו לפני כן."

"אבל הרגשתי מביך שאם אלך אל הבחור הזה, הוא יגיד משהו [like] 'אני יודע מי אתה, אתה חבר של אחותי'. הייתי כאילו, אני פשוט נמנע מהמצב הזה כי אני יודע שהוא יכול להיות בעל מזג כמוני", הסביר.

כשהקניטה את העונה הנוכחית, שיתפה אלקסיה כי "הרבה מהחברות בין ה-OG, זה דורש אולי קורס אחר… [There are] חברויות ומערכות יחסים שונות וזה נהיה ממש אמיתי. אתה תזכה לראות הרבה דינמיקות שונות בקבוצה".

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת מדי יום חמישי ב-Peacock.

קישור מקור