'RHOM' ליסה הוכשטיין "עיוורת" בתור לני מאשרת גירושין

קרדיט: סת' ברווארניק/startraksphoto, אינסטגרם

ליסה הוכשטיין ובעל לני הוכשטיין מפסיקים את זה.

לאחר 12 שנות נישואים ושני ילדים, כולל הבן לוגן בן ה-6 והבת אל בת השנתיים, המנתח הפלסטי המפורסם אישר שהוא וה- עקרות בית אמיתיות של מיאמי כוכב מתגרש ופתח לגבי העיתוי של הרומן החדש שלו עם הדוגמנית האוסטרית קתרינה מאזפה.

"ליזה ואני מתגרשים", סיפר לני, 55 עמוד שישי ב-16 במאי. "לפני כמה שבועות הכחשתי זאת כי אני מנסה כמיטב יכולתי להגן על משפחתי במהלך התהליך הזה. זו תקופה קשה מאוד, והייתי מבקש קצת פרטיות כדי שנוכל לטפל בצורה הטובה ביותר בילדים שלנו שחשובים לנו בעולם".

"ניסיתי כמיטב יכולתי להימנע מכך למען ילדינו, שאנו אוהבים מאוד. אנחנו חיים חיים נפרדים כבר חודשים וקיבלנו את ההחלטה להתגרש בחודש שעבר", המשיך. "זה היה אחרי שהתקבלה ההחלטה שהתחלתי לראות את קתרינה. זה משהו שליסה הייתה מודעת לו היטב לפני שזה קרה. לבעיות שלנו אין שום קשר לצילומי התוכנית".

"כל זה לא קרה עד לאחר שהתקבלה ההחלטה להתגרש", הוסיף על מערכת היחסים שלו עם הדוגמנית בת ה-26.

לפי הדיווח, לני וליסה "שקלו להתגרש בשנים האחרונות", אבל לני עדיין לא הגיש בקשה רשמית לגירושים.

בהצהרה שלה, ליסה, בת 39, הבהירה היטב שהיא לא שותפה, או אפילו מודעת לתוכניות הגירושים של לני.

"עם שני ילדים צעירים מעורבים, כאמא אני הולכת למקד את כל האנרגיה והזמן שלי בהם. אני מסנוור מההתנהגות שלו ומההתמודדות הפזיזה שלו עם המצב", RHOM חבר צוות אמר, באמצעות דובר.

ובהצהרה נוספת, חברה של ליסה אמרה שאמא לשניים לא הייתה "מודעת ישירות לדיבור על גירושין, אבל יכולה להניח את הכיוון שהוא הולך מכיוון שהוא לא הסתיר שום דבר".

"היא הרוסה ומגעילה שהוא יעשה את זה לילדים שלו. הדרך שבה הוא מתהדר בזה היא מגעיל", ציין החבר. "היא פשוט המומה מכך שבדפיקות לב הוא פשוט ינטוש את משפחתו."

כפי ש RHOM המעריצים אולי שמעו, לפי הדיווחים, ליסה התעמתה עם לני וקתרינה בגאלה החמה של מיאמי ב-7 במאי.

"כולם היו שם, ואכן היו להם מילים", אמר מקורב לדף השישי, ושיתף כי "נזרק משקה".

"ליסה נכנסה לה בפרצוף וצעקה עליה", הוסיף מקור שני.

לאחרונה, לני נראה מתהדר ברומן החדש שלו עם קתרינה בפריים 112.

@pichichipixx

השב ל[email protected] עקרות בית אמיתיות של מיאמי #מיאמי #סלבס #פפראצי #חדשות סלבס #סלבריטאים #מיאמיסלבס #pichichipixx #famosos #סלבריטאי

♬ סאונד מקורי – pichichipixx

לפני החדשות על הפרידה של ליסה ולני, ליסה דיברה בפתיחות על "הרומן הרגשי" בעבר של בעלה המנוכר בתוכנית.

"כמעט התגרשנו, וזה היה הרסני. במהלך הפרידה היה לני את הרומן הרגשי הזה עם איזה מעדר של שני דולרים", היא שיתפה בכתב וידוי.

היא גם דיברה על הבגידה במהלך ראיון עם E! חדשות, ואמרו שכמו כולם, היו להם "עליות ומורדות" שלהם, והצהירו שהם קיבלו את ההחלטה להישאר זה לצד זה.

"אנחנו פשוט אף פעם לא מוותרים. לכל מערכת יחסים יש בעיות שהם צריכים לעבוד דרכם", אמרה. "אני פשוט מרגיש שכולם חושבים שהדשא תמיד ירוק יותר [on the other side] וזה לא. תהיה לך עוד סדרה של בעיות עם אדם אחר, אז הפילוסופיה שלי היא להדביק את זה עם האדם שאתה אוהב, האדם שיצרת איתו משפחה, האדם שיש לך היסטוריה איתו ותהפוך את זה לסיפור האהבה שלך".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.קישור מקור