מליסה גורגה של RHONJ הואשמה בשיקרה על קנאה, האשמת שווא את שותפת העסק לשעבר ג'קי בגניבה, והתקשרה

'RHONJ' מליסה גורגה הואשמה בשיקרה על קנאה בבעלותה

קרדיט: MEGA

מליסה גורגההשותף העסקי לשעבר של ג'קי בירד רובינסון, העלה אותה בפיצוץ בסדרה של הודעות DM באינסטגרם שהודלפו. היא טוענת שה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכבת לא רק שיקרה לגבי הבעלים של Envy אלא גם האשימה אותה כוזבת בגניבת בגדים מהחנות.

בהודעות שהודלפו שחולקו בטוויטר, ג'קי נתנה את הצד שלה בסיפור כשסטייליסטית הציגה טענות של מליסה, שהעתיקה את החנות שלה ממונטקלייר לרידג'ווד ב-2022, ולכאורה מכרה פריטי מעצבים "מזוייפים" בבוטיק שלה.

"ג'קי רובינסון הייתה השותפה העסקית לשעבר של מליסה ב-Envy. היא אומרת שמליסה שיקרה לגבי הבעלים של Envy, ושיקרה לגבי גניבת הבגדים שלה שבעצם היו שייכים לג'קי", ציוץ מאישה אחרת הסביר.

"שילמנו על הכל. לא גנבתי את הבגדים שלי. כשהעברתי הכל החוצה ואם היה לה [one] סנט אדום מכספה בחנות, היא הייתה מתקשרת למשטרה… הם היו במרחק רחוב אחד מהחנות של מונטקלייר! בחייך! היא השתמשה ב-story cc לכל דבר, נעליים, בייביסיטר וכו'. והחלק הטוב ביותר, היא סירבה להסכים לפרסם לפחות [two times] לשבוע… עכשיו אם זו הייתה החנות שלה והיא הייתה מרוויחה כסף… היא הייתה מפרסמת כל שבוע 10 [times] בשבוע! אבל היא קצת עצלנית, במיוחד אם זה לא הכל בגללה!" ג'קי כתבה בהודעה פרטית באינסטגרם.

RHONJ מליסה גורגה הואשמה בשיקרה על קנאה וגניבת בגדים

"ג'קי השותפה העסקית לשעבר של מליסה ראויה לקצת צדק לאחר שיקרו עליה בטלוויזיה הלאומית", נכתב בהודעה שנייה, שכללה הודעות DM נוספות מג'קי.

"יקר מאוד לנהל חנות בגדים במיוחד במהלך אחרי קוביד? היא לא רוצה לשלם עמלות מכירה או לאף אחד יותר מזה [seven] דולר לעבוד שם. [You] להשיג מה [you] לשלם עבור", כתב ג'קי.

"הם כל כך עקומים", היא הוסיפה בתגובה שנייה. "אני עדיין עצוב [and shocked] על כמה שהשניים האלה מזויפים באמת. הם מרושעים. מופעי בראבו גורמים לאנשים כל כך הרבה כאב וכו'. השניים האלה הם היחידים שיוצאים עם ריח של ורד".

RHONJ מליסה גורגה הואשמה בעקומה על ידי שותפה עסקית לשעבר

ואחרי שההודעות שותפו, סטייליסטית סוזן דאלי דיברה על החוויות שלה עם החנות של מליסה.

"כמובן… ו [why] לעולם לא להראות [Melissa at] חנות 'עובדת'/קונה לחנות שלה?" היא תהה. "לא הגיוני לראות כמה קשה להחזיק חנות… עדיין יש לי דברים [with] תגיות על זה מאת Envy … לקחה לקוחות לשם … טעות גדולה כמו הרבה סחורה מזויפת … משהו מצטבר [with] החנות הזו."

ואז, לאחר שהאישה ששיתפה את הודעות ה-DM שהודלפו שאלה אם הכל "[overpriced]", המשיכה סוזן.

"אני סטייליסטית אז ניסיתי לתמוך בבוטיקים קטנים אבל זה היה כישלון אפי… הלקוחות שלי מצפים ליוקרה ולא לחולצות טריקו [with] CC מזויף על זה אז גרם לי להיראות רע", היא חשפה. "והבאתי כמה 'סלבס' לחנות כי זה היה רוב קהל הלקוחות אז היה לנו טוב [laugh at] הקנייה של חולצות טי/ג'ינס.. מזויפת”.

RHONJ Melissa Gorga הואשמה במכירת פריטים מזויפים ב-Envy Boutique

"תודה על התה! כמה מביך איתה. תיקי שאנל המזויפים שלה", השיבה האישה.

ואחרי שהכחישה שראתה תיקים מזויפים של שאנל בתקופתה בקנאות, סוזן אישרה שהוצגו פריטים מזויפים אחרים, בכוונת מילים.

"היו לה טונות של חולצות טריקו של שאנל, גוצ'י וכו'… קנייה אקראית של בגדים… לא בעונה… שמלות מטופשות שנראות סופר זולות… פשוט לא עבור הלקוחות שלי," ציינה סוזן על מליסה. "גם היא נכנסה אבל העמידה פנים שהיא לא יודעת שהפרט שלה נפגש עם Tre מאוחר יותר."

RHONJ מליסה גורגה מואשמת במכירת שמלות זולות בבוטיק Envy

כפי ש RHONJ המעריצים אולי זוכרים, מליסה הודתה שנתפסה מוכרת פריטי שאנל מזויפים ב-2018.

"הודעה: שאנל הודיעה לקנאי מאת מליסה גורגה שכל המוצרים ממותגי שאנל שהוצעו ונמכרו בעבר על ידי החברה שלנו היו מזויפים ולא חוקיים. ככזה, הפסקנו את כל המכירות של מוצרים ממותגי שאנל ולא נוביל מוצרים כאלה בחנות שלנו בעתיד", כתבה בהודעה ששיתפה באינסטגרם.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור