'RHONJ' מליסה גורגה על Bill Rumor, צוות משתתף בחתונה

מליסה גורגה התייחסה לדיווחים האחרונים על היעדרותה מ תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסחתונה בפודקאסט שלה ביום חמישי.

כמעט שבוע לאחר ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות ובעלה, ג'ו גורגהביטלה את ההצטרפות לאירוע ה-6 באוגוסט עקב הפצת שמועה שקרית על נישואיהם, שלטענתה הייתה לתרזה תפקיד בהם, מליסה קבעה את השיא בכל הנוגע לחשבון שקיבלה לכאורה, מחשבתה על הכוכבים שלה. נוכחות, ועוד.

"זה לא נכון, וכנראה שהייתי קורע אותו וזורק אותו למוסך אם הייתי מקבל אחד. לא היה חשבון", אישרה מליסה על חשבון החתונה כביכול בפרק ה-11 באוגוסט של מליסה גורגה בתצוגה.

וכשזה מגיע לכוכבים שלה, כולל ג'ניפר איידין, מרגרט ג'וזפס, ג'קי גולדשניידר, דולורס קטניה, ג'ניפר פסלרו דניאל קברלכשהשתתפה בחתונה של תרזה ולואיס, מליסה אמרה שהיא "ממש לא" נסערת כי היא רצתה שלטרזה יהיה יום יפה.

"רציתי שהחברים שלי ילכו ויהנו מהיום שלה. אני לא בא ממקום של, 'הטענה שלי היא הטיעון שלך'. מעולם לא באתי מהמקום הזה. אני עומד על שלי. אני עומד לצד ג'ו. בחיים לא הייתי מצפה בעוד מיליון שנה שמישהו אחר לא ילך לחתונה ההיא", הצהירה. "אפילו עם כל מה שקרה, שנינו תמיד נאהב את תרזה מאוד ונקווה שיש לה את כל מה שהיא רוצה עכשיו ושהבנות שלה מאושרות ושזה האושר של תרזה לנצח".

וג'ו הרגיש אותו דבר.

"היו שם הרבה חברים שלי והם היו כמו, 'תשמע, אני לא הולך כי אתה לא שם'. אמרתי, 'ממש לא. לך ותתמוך באחותי. בבקשה,'" נזכר ג'ו. "אני אפילו לא אגיד לך כמה לא רצו ללכת. ואני אמרתי, 'לא, ממש לא'. והם הלכו."

"זה [was] רק עצוב. [But] היא עברה הרבה, ואני רק רוצה שהיא תהיה מאושרת", הוסיף.

בעוד שהגורגאס עברו הרבה עליות ומורדות עם תרזה בשנים האחרונות, מליסה מרגישה נקייה מרגשות אשם לאחר ההתנתקות האחרונה שלהם.

"אין לי אפס אשמה כשזה מגיע למערכת היחסים שיש לי איתה [Joe’s] מִשׁפָּחָה. אני לא אומרת שאני מושלמת בשום אופן… בהחלט עשיתי דברים אבל שום דבר שהוא רציני או פוגע או לבוא בשביל המשפחה בצורה פוגעת", היא התעקשה. "ויש הרבה דברים שהחזקתי בהם שלא אמרתי בקול כי זה יפגע. ובשבילי… מה יהיה הטעם עבורי לפגוע במשפחה אחרת? אם תרזה אומללה שם, או לואיס אומלל, למה זה ישמח אותי בבית?"

"זה לא. זה יגרום לי להרגיש רע. זה יגרום לי להרגיש אשמה," המשיכה מליסה. "אני לא רוצה שום קשר לפגיעה במשפחה אחרת."

למרות שמליסה הייתה מעורפלת לגבי מה בדיוק קרה עם תרזה במהלך הצילומים RHONJ עונה 13, נראה שג'ו חושב שהוא יודע למה אחותו חסרה חמלה כלפי המשפחה שלהם, מה שמרמז שאף אחד לא ירצה לפגוע במשפחה אחרת "אלא אם כן אתה מאוד מאוד מאוד מקנא באדם הזה ואתה רוצה לראות אותו לשרוף בדרכים מסוימות."

למרות הפעולה שנקטה תרזה לכאורה נגד נישואיהם, מליסה אמרה שהיא וג'ו רוצים שהיא תהיה "מאושרת" ו"יהיו לה חיים טובים". לכן, כשזה מגיע למידע מסוים, כולל "מריבות עבר" שהיו להם עם לואיס, הם שמרו פרטים לעצמם.

ככל שהפרק נמשך, מליסה עברה לכמה חדשות משמחות יותר: השלמת ביתה החדש.

"הבית שלנו כמעט גמור.[אבל[אנימרגישהשאנחנובהחלטבפיגורשלשבועייםבלוחהזמניםאתהחושבשאנחנובהחלטיכוליםלומראתחודשספטמבר?"שאלהמליסהאתבעלה[But[Ifeellikewe’redefinitelytwoweeksbehindscheduleDoyouthinkwecoulddefinitelysaythemonthofSeptember?”Melissaaskedherhusband

"הבית יבוצע, הגינון יבוצע, לא יהיה לנו חשמל, אני לא יכול ליצור שירות של 300 אמפר," הוא ענה והנהן למכונה שהוא מחכה לה.

בעוד שהבית של מליסה וג'ו לא לגמרי גמור, היא כבר די מרוצה ממנו.

"הבית, אלוהים, הוא כל כך שונה מהבית השני שלי. זו אווירה כל כך שונה. זה כל מה שרציתי. לא רציתי את מקמנשן. לא רציתי את החדרים הגדולים. זה ממש בית החלומות שלי".

כמו כן, במהלך הפודקאסט, ג'ו הגיב לתגובות שקיבל מאנשים שמרגישים שהוא ומליסה צריכים לעזוב את התוכנית למען המשפחה שלהם.

"אני יודע שאנחנו בתוכנית ריאליטי, אבל אם אתה טהור ואתה ישר, ואתה נכנס בזרועות פתוחות, למה? למה אתה צריך להילחם? יש עניין של קנאה?" הוא תהה וענה "לא איתנו".

לדברי ג'ו, הוא ישמח להיות בתוכנית ריאליטי עם "כל המשפחה" שלו ו"המשפחה של מליסה".

"זו תהיה תוכנית הריאליטי הטובה ביותר. אנחנו נצחק. יש לנו חמות מדהימה. יש לנו בני דודים. יש לנו בני דודים הומואים שהם מדהימים. פשוט יש לנו משפחה מדהימה", הוא פרץ. "אשמח להביא את כולם פנימה. זה מה שעוסק במשפחה. בואו נעשה את זה ביחד. זה מה שאני עוסק בו – לא עניין הקנאה ו'אוי, הגעת לתוכנית לפני 15 שנה'".

"אנחנו צריכים לעשות איתם פרק מיוחד כי הם היסטריים," הסכימה מליסה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור