'RHONJ' תרזה ג'ודיס משתפת מדוע Gia הפסיקה לעקוב אחרי ג'ו גורגה

תרזה ג'ודיצה הופיע ביום שני בערב צפו בשידור חי מה קורהשם היא התייחסה לריב המתמשך שלה עם אחיה ג'ו גורגה ואשתו, מליסה גורגה.

בנוסף להגיב לריב של הגורגאס עם ג'ניפר איידין ב-BravoCon והשוואה אליו ג'ן שאהה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבת דיברה על אמה שראתה את הגורגאס מדברים עליה בתוכנית, כשהיא פנתה אליה קרוליין מנזוהתשואה הפוטנציאלית של, ועוד.

"[Gia Giudice]היא ביטלה את המעקב [Joe] באינסטגרם", חשפה תרזה בפרק ב-5 בדצמבר של WWHL מה שבא בעקבות הצעתו של ג'ו שהקריירה הקומית שלו תימשך זמן רב יותר מנישואיה לואיס רולס. "הוא אח שלי. אז לשמוע את זה היה ממש כואב לשמוע [but] הלוואי שהקריירה הקומית שלו תהיה מוצלחת".

באשר לריב הסוער של ג'ו עם ג'ניפר ב-BravoCon, שבמהלכו כל אחד מהצדדים צרח ניבולי פה על השני בלובי של מלון בניו יורק, תרזה אמרה, "זה לא קשור אליי. זה היה ביניהם, וג'ן יכולה להתמודד עם זה. היא בסדר."

תרזה נשאלה אז על ההשוואות התכופות בינה לבין ג'ן שאה של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי.

"מעולם לא פגשתי אותה. הכל תלוי בשופט, נכון? ואני רק מאחל לה בהצלחה", הצהירה תרזה.

במהלך משחק של שאלות אש מהירה, תרזה אישרה שהגורגס לא קיבלו לה מתנת חתונה לאחר שדילגה על נישואיה ללואיס, מה שלא הפריע לה, והיא אמרה את אותו הדבר על עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום רמונה זינגרשהדליפה לשמצה את ההזמנה שלה באינסטגרם.

היא גם אמרה דינה מנזו היה הראשון היחיד RHONJ חבר צוות שהושיט יד לברך אותה על חתונתה ו"גם" ג'ניפר וגם דולורס קטניה היו "השושבינה הטובה יותר".

כאשר מארח אנדי כהן העלתה את העובדה שתרזה החלה רק לאחרונה לצפות בפרקים קודמים של התוכנית, תרזה הודתה שזה לא היה קל.

"אני צופה בזה לבד ואז אני מראה [Luis]" היא חשפה. "אמרתי ללואיס לראות את זה כשהוא פגש אותי בפעם הראשונה רק כי אמרתי, 'אני רוצה שתראה את זה כדי שפשוט תוכל להתייחס לזה'. כי הוא התכוון לבוא [RHONJ]. בגלל שהוא כל כך חכם אז רציתי שהוא ילמד את עצמו לפני שייצא אז הוא עשה. אז הוא עדיין אהב נתן לאנשים להפיק תועלת מהספק אחרי שצפו בו".

"עכשיו כשאני צופה בזה," היא המשיכה, "זה כל כך פוגע. זה כל כך כואב. ועכשיו אני שמח שלא צפיתי בו קודם כי אם הייתי צופה בו, אני לא יודע מה היה קורה”.

לדברי תרזה, אחד ההיבטים הקשים ביותר בצפייה בעונות האחרונות היה להכיר את אמה המנוחה, אנטוניה גורגהראה את האירועים ממקור ראשון.

"אמא שלי צפתה בזה כל הזמן ורק ראתה מה שאחי ומליסה ואפילו בת דודה שלי באותה תקופה אמרו עלי, [was] פשוט כל כך כואב," היא הצהירה. "[My mom never brought it up]. אני מניח שאמא שלי רצתה לשמור על השקט. היא ידעה שאני לא צופה בזה… זה מטורף עכשיו איך האמת יוצאת לאור כמו 10 שנים מאוחר יותר."

מאוחר יותר, על WWHL: After Showתרזה נשאלה אם היא דיברה עם קרוליין ב-BravoCon ונשאלה לגבי מחשבותיה על כך שקרוליין עשויה לחזור ל RHONJ.

"לא, לא הספקנו לדבר ואם היא תחזור, מה שלא יהיה. זה מה שזה," ענתה תרזה. "אני אעשה את העבודה שלי ונראה מה יצא לי מהפה כשהיא תחזור."

"תשמע, אין לי שום דבר נגדה," היא המשיכה. "לא ראיתי אותה כל כך הרבה זמן. הזמן מרפא את כל הפצעים וכבר עבר הרבה זמן מאז שראיתי אותה. ואם אני רואה אותה, אין לי רגשות רעים כלפיה בכלל".

גם בשידור החי, תרזה נשאלה על ספיישל חג המולד הקרוב שלה, בקשר לחג המולדששודר לראשונה ב-21 בדצמבר ב-VH1.

"עידו [act]. ועשיתי את זה ממש טוב", היא אישרה. "אוסקר כאן [I] לבוא."

ואז, לאחר שאנדי תיקן אותה, והסביר שזה יהיה פרסי האמי, לא האוסקר, שהיא תהיה זכאית אליהם, אמרה תרזה, "אוקיי אז אמי הנה אני באה".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור