דיווח: תרזה ג'ודיצ'ה של RHONJ מגיעה לספיישל חתונה בן ארבעה פרקים עם לואיס רולאס

RHONJ Luis Ruelas קורא לאנשים הקרובים לטרזה "מציתי גז"

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

תרזה ג'ודיצה שיתפה שהיא סיימה עם ה"רעילות" ואין לה עניין להכניס אותה לשנת 2023. השנה, עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכבת הסתכסכה עם אחיה ג'ו גורגה ואשתו מליסהשהצטרף לתוכנית ב-2011.

הדרמה האחרונה שלהם התחילה כשמליסה וג'ו דילגו על חתונתה לואיס רולס. על פי הדיווחים, תרזה דנה ברומן לכאורה בין מליסה לשחקן ניק בארוטה. זה ככל הנראה הוביל לקרב נפץ בגמר עונה 13, שתעלה לראשונה ב-7 בפברואר.

בראיון עם אֲנָשִׁיםתרזה שיתפה ממה שהיא מקווה להימנע ב-2023: "רעילות, בהחלט רעילות."

כדי שזה יקרה, הזוג הטרי יערוך טקס שריפה עם חבריהם.

לואיס שיתף, "עשיתי הרבה עבודה על עצמי כגבר, וכל כך הרבה בחורים שאני בסביבה, הם כמו, 'וואו, אתה מדבר אחרת, אתה אומר את זה אחרת', וכן כמה חבר'ה רוצים לדעת במה מדובר… אנחנו הולכים למקום שבו יש קצת אש, ולכולם יהיו פיסות נייר, ואנחנו הולכים לרשום כמה דברים שאנחנו רוצים לשחרר בהם 2022, שרוף אותו ותשחרר אותו, תלך מחזיק ידיים, אל תסתכל לאחור".

"אתה עוזב מאחור, ואז ממש לא מסתכל אחורה", הוסיף. "זה סוג של מנקה את האחסון הנפשי שלך, מנקה את מה שבראש המוח שלך, באמת."

אשתו הביעה אז, "ואתה יכול להגשים את מה שאתה רוצה בשנת 2023. עשינו את זה בעבר… אני רק רוצה שלום, אהבה, אושר ובריאות. החיים קצרים, הם בעלי ערך רב, אז אתה צריך להעריך את הזמן שיש לך על כדור הארץ הזה ולהקיף את עצמך באנשים טובים, ויברציות טובות, אנשים שמחים בשבילך. זה ממש חשוב, ובמיוחד הילדים שלי, אני רוצה שגם הם יראו את זה".

"אני רק רוצה ליהנות", המשיך הסופר ומנחה הפודקאסט. "כי להיות בעולם הזה, אתה מתרגל ומתעלל בו, ולואי, הוא חדש בזה, אז זה כאילו אני מגן עליו מכל זה. אני עושה את זה כבר זמן מה, ולכן, אני מכיר את המשחקים, אני יודע את כל מה שמתלווה לזה, לצערי".

תרזה גם שיתפה איך זה לעבוד עם משפחתה.

"מאז שהמשפחה שלי עלתה לתוכנית, היה לי מאוד קשה להנות בטלוויזיה. זה קרה [in the] עונה שלישית. הנה אני, רק מרטיב את הרגליים, נהנה ואז באם. אני מקבל דפיקות, ממש דוקר בלב כשהמשפחה שלי מגיעה לתוכנית מאחורי הגב שלי", אמר בן ה-50. "הסיבה שבגללה אני עדיין מדבר על זה עכשיו, ועברו 10 שנים, היא בגלל שזה היה מאוד טראומטי".

"אני בא ממשפחה קטנה והיינו ממש קרובים. ואז שמשהו כזה יקרה, היה לי ממש קשה להתמודד איתו", המשיכה. "תמיד ניסיתי לשמור על שלום ובגלל זה סגרתי את הפה שלי הרבה שנים… כי ההורים שלי, הם חיו בשבילי ואחי… בשביל שכל דבר רע יקרה אחר כך, זה שובר לב. אף הורים לא רוצים לראות את הילדים שלהם נלחמים".

"אבל עכשיו, לצערי ההורים שלי לא כאן יותר", המשיך הכוכב. "אז אני הולך לעשות מה שטוב למשפחה שלי, טוב לי, טוב לילדים שלי. ואני רק רוצה שלום. ובגלל זה כל רעילות, [I have to] לשמור את זה בחוץ, למרבה הצער."

בעלה החדש הוסיף, "לראות את האנשים הקרובים ביותר בסביבה [her] היו מציתים ומניפולטורים. שמעתי את זה ממקור ראשון וזה ממש מגעיל. אולי אפילו חלק מהגברים בתוכנית ההיא רדפו אחרי כי הם יודעים שאני לא אשאר בשקט… הכלב יבוא להתחיל לנשוך. אני לא הולך לקחת את דעתך – יותר. כולכם משחקים איתה במשחקים האלה, נכון? ועכשיו יש לה גבר בחייה שלא ייתן לך לעשות את זה יותר".

תרזה אז הקניטה עונה 13 קשה. "זה היה לי ממש קשה כי כמובן חייתי את זה וזה מאוד כואב", היא הסבירה. "אז בשבילי, זה היה מאוד קשה, כי זו התקופה שבה אנחנו מתחתנים וזו אמורה להיות התקופה הכי טובה בחיי."

"תצטרכו לצפות כדי לראות איך זה מתפתח, אבל זו הייתה עונה קשה מאוד עבורי. כואב מאוד," אמרה תרזה. "אני רק אומר שקשה להיות בתוכנית ריאליטי עם המשפחה שלך. זה לא משהו שנרשמתי אליו".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 אמורה לצאת לאקרנים ביום שלישי, 7 בפברואר, בבראבו.

קישור מקור