אשלי דארבי של RHOP מאשרת לכאורה את הפיצול מלוק גולברנסון על ידי ביטול המעקב אחר חבר השחקנים של בית הקיץ באינסטגרם, האם הוא עדיין עוקב אחריה?

RHOP אשלי דארבי עוקבת אחרי לוק גולברנסון, האם הם נפרדו?

אשלי דרבי ו לוק גולברנסוןהרומן קצר המועד של הרומן הגיע לכאורה לקיצו.

כמעט שלושה חודשים אחרי אנדי כהן אמר בפרק של צפו במה שקורה בשידור חי כי חיבור בין ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק חבר השחקנים ולוק, שמככב בשניהם בית קיץ ו בית חורףיהיה "רעיון טוב", וכחודשיים לאחר שהם נצפו יחד בוושינגטון הבירה, אשלי נקטה עמדה באינסטגרם.

בצילום מסך של רשימת העוקבים של אשלי, שבה עקרות בית סקופ דווח עליו לראשונה אינסטגרם ב-3 בינואר, אושר שאשלי הפסיקה לעקוב אחרי לוק.

RHOP אשלי דארבי מפסיק לעקוב אחרי לוק גולברנסון לאחר פיצול שמועות

באשר ללוק, צילום מסך מאשר שהוא עדיין עוקב אחרי RHOP חבר בהפקה.

בית הקיץ לוק גולברנסון עדיין עוקב אחר אשלי דארבי לאחר פיצול שמועות

באופן מוזר, הפסקת המעקב של אשלי אחרי לוק מגיעה רק כמה שבועות לאחר ששניהם פרסמו את מערכת היחסים שלהם בפלטפורמת המדיה החברתית. כפי ש RHOP המעריצים אולי ראו את אשלי, שנמצאת בעיצומה של פרידה מ מיכאל דרביאב שני בניה, שיתף תמונה אהובה שלה ושל לוק שצולמה במדינת הולדתו מינסוטה ב-20 בדצמבר, שזכתה לתמיכה מאנשים כמו סינתיה ביילי, ג'יזל בראיינטו סטפני הולמן.

לפני כן, במהלך ראיון בנובמבר עם Page Six, אשלי הודתה שמייקל לא תמך במערכת היחסים שלה ושל לוק, ואמרה שהוא "לא אוהב יותר מדי" את הזוגיות.

"זה כנראה לא הטפט שלו בטלפון שלו, בוודאות," היא הצהירה.

לגבי מה שאשלי אמרה על הרומן, היא פתחה את הדינמיקה שלהם בפני Today.

"כבר עברו בערך חודשיים שאנחנו מדברים, אז אנחנו פשוט לוקחים את זה לאט ומכירים אחד את השני ומדברים בטלפון יותר מכל דבר אחר", הסבירה בחודש שעבר. "הוא ואני מאוד שונים, בהיותנו ממינסוטה ו-DC יש לנו רקע תרבותי שונה. יש לנו תחומי עניין שונים, הוא איש ההרים בתנועה, ואני בחורה יפה של עיר. אז זה ממש מגניב איך אנחנו מסוגלים לחלוק הרבה על עצמנו, ואפילו בחלק מההבדלים שלנו, אנחנו מוצאים כל כך הרבה משותף".

בסוף החודש שעבר, לכאורה לפני שהיא הפסיקה לעקוב אחרי לוק, אשלי עוררה שמועות על פרידה כשמחקה את תמונת ה-IG איתה ולוק יצאו לציבור.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור