'RHOP' אשלי דארבי על סיבה ללוק ספליט, עדכון גירושין

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אשלי דרבי אישרה את סוף הרומן שלה עם לוק גולברנסון בפרק של יום ראשון בערב של צפו במה שקורה בשידור חי.

לאחר רמז על פרידה על ידי מחיקת תמונה אהובה של שניהם בעיר הולדתו של בית קיץ ו בית חורף חבר צוות השחקנים, ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק כוכב הסבירה מה הוביל לפיצול שלהם, שנחשף כאשר הגירושים שלה מ מייקל דרבי יושלם, יטופל מיה תורנטוןהריב של עם ג'קלין בלייקועוד.

"לוק ואני כבר לא מעורבים רומנטית", אישרה אשלי בפרק ה-8 בינואר של WWHL. "החיים שלי מאוד מסובכים. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אני עובר מצב מאוד קשה ולוק היה שוטר, תאמינו לי, הוא עבר כמה דברים".

באופן לא מפתיע, "הדברים" האלה היו קשורים למייקל.

"זה, ואני מתכוון, זה לא באמת קשור ללוק, אבל פשוט קשה לנו, נקודה, עם הורות משותפת ופרידה", הסבירה אשלי. "זה המצב שלי עם מייקל שהשפיע על לוק ואני. כמו שאמרתי, הוא היה שוטר אבל בסופו של דבר כן… זה פשוט לא, לא שם."

עם זאת, אשלי הודתה כי לשניהם היה כיף ביחד.

"באמת עשינו זאת. פגשתי את כל המשפחה שלו. הם היו מדהימים, התאהבתי בהם, כל כך נהדר. אבל אתה יודע, אני רווק טרי. זו מערכת היחסים הראשונה שלי אחרי. זה פשוט נחמד להזכיר לי שאני הילדה הזאת. ואני אוהב לאהוב. אני אוהבת שאוהבים אותי", היא המשיכה.

ומתי אנדי כהן שאלה אותה אם היא מרגישה שזה קצת מהיר לפגוש משפחות, אשלי אמרה, "אתה חייב לדבר עם לוק על זה".

ה WWHL לאחר מכן, המארחת ציינה כי האורח שלה, קארמה משפחתיתשל בריאן בניהוא רווק.

"עכשיו, אנדי, איך זה ייראה?" ענתה אשלי.

אבל אנדי לא נסוג ואמר, "תעשה לי שניים בשביל שניים מבחינת ההגדרות. בחייך." אשלי הודה אז שהוא "טוב" בשידוכים.

כשמעריץ וירטואלי רצה עדכון על הגירושים של אשלי ומייקל, ושאל מתי הם יסתיימו, אשלי חשפה שהם יתגרשו רשמית "החודש או החודש הבא".

עוברים ל RHOP נושאים, הגיבה אשלי למעריץ ששאל אותה אם היא מרגישה שהיא חייבת התנצלות על שהפצת "שקרים" של החברה דבורה לגבי כריס באסט אחרי שראיתי את הקטע הזה סתרו את מה שהיא אמרה.

"זה היה קצת קשה… זה דבר מאוד קשה כי דבורה היא חברה שלי," היא שיתפה. "היינו שם אחד בשביל השני. אני מכיר אותה כאמיתית. עכשיו, מה שדבורה אומרת לי ומה שראיתי מתנגשים אז אני צריך לדבר עם דבורה על זה. לא היה לנו דיון מפורט על זה".

"לא עשית? עברו חודשים!" אנדי התערב.

"לא הכרתי את הסרט הזה," ענתה אשלי. "אז לא ראיתי את הצילומים, אבל דבורה טוענת שהיו כמה דברים שלא הסתדרו".

במהלך קטע אחר, אשלי חשפה, תוך כדי תשאול אש מהירה, כי יש "הרבה קורה מאחורי הקלעים" של קארן הוגרהריב של עם רובין דיקסוןשצוות השחקנים אחראי לבעיות המתמשכות שלהם וונדי אוספווציינו שהם "התקירו אותה", ושהיא בצוות ג'קלין בתוך הדרמה שלה עם מיה.

"אני אצטרך להגיד ג'קלין," היא הצהירה.

לגבי האם היא הביאה בכוונה את דבורה להופעה החיה של קארן כדי להתרגש קנדיאס דילארד-באסטאשלי הכחישה כל דבר כזה.

"לא. נתתי לה את ההזדמנות לדבר עם מישהו שאמר משהו על בעלה, משהו שהייתי רוצה בעצמי", הסבירה.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור