'RHOP' וונדי אוספו משתפת עדכון על משפחתו של אדי, בריאותו

קרדיט: סינדי אורד/צ'ארלס סייקס/בראבו

וונדי אוספו רק הקניטה התפתחות חדשה בריב המתמשך שלה עם בעלה אדי אוספוהמשפחה של.

לפני שמגיבים לשמועות לגבי קארן הוגרהנישואים של, טריקה ג'יזל בראיינט על שנתקעה בעבר, והציעה עדכון על בריאותה, ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק חבר השחקנים אמר שכאשר מדובר במערכת היחסים המתוחה שלה עם משפחתו של אדי,

"אתה בהחלט רואה תחושה של תנועה כי כשעליתי לראשונה לתוכנית בעונה החמישית, זה היה משהו שהתייחסנו אליו – כל הקרע בין המשפחה שלו למשפחתי והיכן זה השאיר אותנו ואת הנישואים שלנו – והעונה הזו, אנחנו תחזור לזה", חשפה וונדי במהלך ראיון ב-18 בדצמבר עם Us Weekly.. "כשאנחנו מתקרבים לימי השנה של אבני דרך, אנחנו כמו, 'טוב, איפה המשפחה בכל זה, ואיזו דינמיקה הם משחקים בזה?'"

לאחר שאישרה שמשפחתו של אדי אכן צופה בתוכנית, וונדי אמרה שכאשר מדובר בשמועות בנוגע לבגידה הפוטנציאלית של קארן, היא הייתה המומה בדיוק כמו הצופים.

"זה הרים לי גבות כששמעתי את זה בטריילר כי לא בהכרח הייתי מודע לזה, אז רק כדי לשמוע את זה כששמעתם את זה, אני אומר, 'היא עשתה מה? והנה מה?' אז אני מתכווננת כמו שאתם מכוונים כי אני כאילו, 'מה קרה שם?'" הודתה וונדי.

בתחילת העונה השביעית באוקטובר, מעריצים צפו כשג'יזל נתנה לוונדי את הכתף הקרה כשניסתה לתת לה חיבוק ידידותי במסיבה של קארן. ובמבט לאחור, וונדי אמרה שלא הרבה השתנה ביניהם.

"אחרי המפגש, אתה אומר את השלום שלך, ואז אתה ממשיך משם. זה לא שאני אומר, 'היי, אנחנו החברים הכי טובים'. זה פשוט היה לבבי כי אנחנו מבוגרים," הסבירה וונדי. "היא אמרה דברים נוראיים על המשפחה שלי. אמרתי עליה דברים. אבל אני חושב ששנינו צריכים להיות מבוגרים ונוכל להתקדם כי אנחנו עדיין באותה קבוצת ידידות. עם זאת, מהכתף הקרה, אתם רואים במהירות שאדם אחד תקוע בעבר בעוד שאדם אחר מתקדם".

ונדי גם התמודדה עם מתח מיה תורנטוןשזרקה עליה כוס מים במיאמי על רקע ויכוח על וונדי מערכת יחסים עסקית עם פיטר תומאס.

"אני אגיד שאני, יחד עם רוב הנשים בשולחן, כולן נדהמו מאוד מזה, כי לא הרגשנו שזה מוצדק, וגם לא היה צורך בזה באותו זמן", ציינה וונדי. "אבל בסופו של יום, אני הפרופסור, האני. לעולם לא תוכל לקחת את זה ממני. אז תשתה או אל תשתה, אני עדיין כאן."

לגבי אשלי דרבימפוצל מ מייקל דרביוונדי מחאה כפיים לחברתה לצוות על "שהייתה חזקה" ושמרה על "סביבה ביתית שלווה עבור ילדיה", וכשנשאלה על רובין דיקסוןבקשה של קדם נישואין עם חואן דיקסוןוונדי אמרה שרובין "רק מחזירה טובה" לאחר שחואן עשה את אותו הדבר.

"אם הוא נתן לה אחד, אז עכשיו הגיע תורה, והיא זו שהיא המפרנסת הפיננסית, אני מניחה," הסבירה וונדי לפני שהבהירה, "אני לא יודעת. זה מה שהיא אומרת. היא מוכרת כובעים. [So] אני לא יודע איך…"

לאחר מכן, וונדי התמקדה בבריאותה, ואמרה שאחרי שספגה פחד בריאותי במהלך העונה השמיניה, היא "אסירת תודה" על כך שהיא "מרגישה כל כך הרבה יותר טוב".

"אבל הייתי ממליץ לכולם רק להקשיב לגוף שלך. לפעמים, כאנשים, אני חושב שבחברה, יש לנו את הרעיון הזה להיות תמיד עסוקים או תמיד רוצים לעשות משהו, אבל לפעמים זה פוגע בכם ובבריאות שלכם, אז העונה אתם רואים אותי בזמן אמת עוברת פחד בריאותי", היא חשפה.

כמו כן, במהלך הצ'אט שלה עם Us Weekly, וונדי פנתה לטענותיה צ'ריסי ג'קסון-ג'ורדן תוך שהיא מאשרת שהיא מעריצה של RHOP חבר בהפקה.

"אני אוהב את שאריס. היא נכנסה, ובהחלט הוסיפה אלמנט חדש לקבוצה, והיו כמה רגעים שבהם שקענו בראש אבל בסך הכל, אני מחבבת אותה", שיתפה וונדי. "אני חושב שהיא בהחלט טלטלה את העניינים, מילולית ופיגורטיבית."

"היא הייתה, היא וקארן ביחד, הייתה שמן ומים," הוסיפה וונדי.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור