RHOP קנדיאס דילארד אומרת שהטענה "מתועבת" השפיעה על נישואים

קנדיאס דילארד-באסט עדיין מתלבטת מההאשמות ה"נתעבות" שהופנו נגד בעלה, כריס באסטלאורך המחצית הראשונה של העונה השביעית של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

במהלך ראיון חדש, קנדיאס פתחה כיצד טענות שהועלו על ידי ג'יזל בראיינט ו אשלי דרבי השפיעה על כריס ונישואיהם לפני שהסתכלה אחורה על הרגע שבו שברה את החומה הרביעית של הייצור, הסבירה מדוע יש "לעצב מחדש" את ג'יזל, והציעה עדכון על מסע ההפריה החוץ-גופית שלה.

"זה היה מאתגר, לא בצורה שפירקה את בעלי ואני, אלא מאתגר בצורה שאילצה אותנו להיפגש בצורה שמעולם לא הייתה לנו", הודתה קנדיאס במהלך ראיון ב-22 בנובמבר עם בידור הערב. "רק לראות את בעלי מבולבל ופשוט נדהם מהאשמות מתועבות כאלה, הכל לשם בידור, היה ממש פוגע… [And] בידיעה שזה לא האופי שלו, זה יצר הרבה מתח מחוץ לבית שלנו – והרבה דבק עבורנו בפנים".

לאחר שג'יזל התעמתה עם קנדיאס בנוגע לכריס, וטענה שהוא גרם לה אי נוחות במהלך צ'אט פרטי בהקלטת המפגש של העונה השישית, קנדיאס הגיעה לנקודת השבר שלה עם ההאשמות ושברה את החומה הרביעית באזהרה חמורה למפיק בפועל אריק פולר.

"אם [this season is] הולכת להעליב את בעלי, את לא רוצה אותי כאן," היא הצהירה. "לא יהיה לי את זה. … זה שטויות. אם אתה רוצה את זה, מייקל דרבי זמין לכך. האמא-חטף שאוהב לגרום לאנשים להרגיש לא בנוח, הוא זמין בשביל זה. לא בעלי."

ואחרי ששיתפה את מחשבותיה על הנרטיב שהוצא על כריס, קנדיאס אמרה לאריק שהיא מצפה שהפריצה הרביעית שלה לקיר תיכלל בעונה השביעית.

"הייתי צריך לצאת משם כי ראיתי את המשחק הגרוע. זה היה כמו הופעה גרועה בברודווי ששני אנשים קנו כרטיסים אליה, ולא יכולתי לשבת שם יותר", היא נזכרה והוסיפה שהיא וכריס "אסירי תודה" על הרגע ששודר.

למרות שקנדיאס הצליחה לומר את דעתה לאריק בזמן ההפקה, כריס הרגיש שהצד שלו בסיפור לא משותף ופנה לטוויטר בזמן שידור הפרקים כדי להגן על דמותו.

"אני לא מאשים אותו שחיפש מוצא לדבר. בניגוד לנשים בתוכנית, אין לו במה קבועה לדבר ולהגן על עצמו", הסבירה קנדיאס. "[And] במשק הבית שלנו – היה מאוד חשוך, קודר, ותמכתי בו למצוא מקום רק כדי להוציא את הקול שלו החוצה, כי בשביל שהוא יצטרך לחכות למפגש המחודש כדי לדבר על במה? זה עינוי."

"הנושא הזה שאנחנו עוסקים בו העונה אסור לשחק איתו", המשיכה. "זה לא משהו שיעבור בקלות. זה משהו שיחיה עם המשפחה שלי הרבה זמן”.

על רקע ההאשמות של ג'יזל נגד כריס, קנדיאס קראה ל"עיבוד מחדש" של RHOPבעיקר בקשר לגיזל.

"אם אין לך משהו אמיתי להציע לתוכנית, אולי אתה לא צריך להיות חלק מהתוכנית", היא נימקה, והסתירה את ההתקפה המתוכננת של הכוכבת שלה.

"זה פשוט מרגיש מגעיל. זה מרגיש מגעיל, וזה מרגיש לא הגיוני לתוכנית שלנו ולמה שהתוכנית שלנו מייצגת, שהיא חברות ומשפחה ומציאות", היא שיתפה. "זה מחזיר נשים לאחור עד כה, להשתמש בפלטפורמה כזו כדי לשקר, או לייפות, או ליצור דרמה היכן שלא צריכה להיות כזו".

ובכל זאת, קנדיאס לא מתנגדת לחלוטין לפיוס עם ג'יזל.

"נכון זה נכון ולא נכון זה לא בסדר, ואם היא יכולה להגיע למקום שבו היא יכולה להיות הבעלים של מה שהיא יצרה מרצונה למטרות בידור, אז אולי אוכל להגיע למקום שבו אני מכבד אותה שוב, אבל כפי שזה עומד, אני לא מודאג מזה", ציינה.

ואותו דבר לגבי אשלי.

"זה לא אני, זו היא," אמרה קנדיאס. "אני מעורר בה משהו, וזה יוצר את הצורך הזה, התשוקה הזו, לזרוק חצים על לוח קנדיאס".

רגע מסוים אחד שסביר שהסעיר את אשלי היה כשקנדיאס טענה שהיא מכירה מלווה גבר ששימש את בעלה המנוכר של אשלי, מייקל, שקנדיאס מודה שלא היה "הרגע הטוב ביותר" שלה.

"ברגע שאת צריכה רגע, את חוזרת לשקר ולנסות להעליל את בעלי בצורה מאוד מזיקה, אז, כמו שאני תמיד אומרת, את מביאה רימונים למסיבה? אני מביאה משגרי רקטות", היא הודתה.

למרות שלקנדיאס יש רגשות חזקים מאוד כלפי רבים מחברותיה, נראה היה שהיא מעט סלחנית כלפי מיה תורנטוןגם אחרי שראתה שהיא זרקה כוס מים על וונדי אוספו במהלך הטיול של צוות השחקנים למיאמי.

"אני חושבת שמיה היא ילדה מתוקה, אני חושבת שהיא מתכוונת לטוב", הסבירה קנדיאס. "עם זאת, אני גם חושב שמיה עדיין מוצאת את דרכה בפלטפורמה הזו ויכולה להיקלע לתחרות הפופולריות של כל זה… אני רק רוצה מאוד שהיא תלמד שיש כוח בצעידה אל ה- פעימות התוף שלך."

"היא נתפסת ברגע, וזה לא מבשר טובות עבורה", הוסיפה.

בהמשך לקריירה שלה בתעשיית המוזיקה, קנדיאס הודתה שזה היה "קרב עלייה".

"אתה כן צריך להתמודד עם המסרבים האלה ועם האנשים שחושבים שאתה 'רק עקרת בית שרוצה לעשות שיר', אבל עבורי, המפתח היה פשוט להוריד את הראש ולהמשיך לעבוד", קנדיאס מְשׁוּתָף.

כמו כן, במהלך הראיון, קנדיאס הציעה עדכון על מסע ההפריה החוץ-גופית שלה עם כריס.

"אני לא אקלקל את זה, אבל זה מסע סוער," היא הקניטה.

RHOP צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה של הפרק החדש של הערב של הלילה עקרות בית אמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב ולשוחח למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור