קנדיאס דילארד מ-RHOP מטילה את ג'יזל בראיינט כ

RHOP קנדיאס מאשימה את ג'יזל שהיא "פלרטטנית" עם הבעל

חזרה לעונה החמישית עקרות הבית האמיתיות של פוטומק, מוניק סמואלס היה מפגש פיזי עם חבר לקאסט קנדיאס דילארד באסט. בזמן, ג'יזל בראיינט הגנה על קנדיאס – למרות שהחדשה לא מצאה חן בעיני חלק מקבוצת החברים.

אולם לאחרונה, טריילר של העונה השביעית הראה התנגשות בין ג'יזל לקנדיאס לאחר שה-'OG' טען שבעלה של קנדיאס כריס גרם לה ל"אי נוחות".

בראיון עם של HollywoodLife שימו לב Put-Lease! פודקאסטנשאלה ג'יזל אם היא רואה את הדרמה של מוניק אחרת לאור הבעיות החדשות שלה עם קנדיאס.

"מה שכן משנה את נקודת המבט שלי לגבי כל הנפילה הזאת, זה שגיליתי מאוחר יותר ש… כי אתה יודע שהייתי מאוד צוות קנדיאס בקשר לזה", אמרה ג'יזל. "היא לא העריכה את זה ולא אכפת לה כך או כך. אז בתור חבר שלי, אני אומר, 'רגע, רכבתי בשבילך'. ולא היה אכפת לה פחות."

בת ה-52 טענה שחוסר הכרת התודה של קנדיאס היה "פוגע", וזה גרם לה "להעריך מחדש את הידידות". ג'יזל שיתפה שהחברות שלה עם הזמרת גרועה יותר ממה שהייתה אי פעם: "100 אחוז. כֵּן. ללא תפנית."

היא גם התייחסה לדרמה הנוגעת לבעלה של קנדיאס.

"כריס עשה הכי הרבה," אמרה ג'יזל. "ואתה יודע שלפעמים בחורים עושים דברים והם חושבים שזה בסדר ועד שאתה אומר, 'היי זה לא בסדר', הם לא יודעים. אבל בסופו של דבר אשתו צריכה לדעת, אז הודיעו לו וזה הלך שמאלה. אז כולכם תראו את זה מתגלגל".

ג'יזל המשיכה, "אני יכולה לומר שפשוט הייתה לו איזו התנהגות לא הולמת שאולי תהיה בסדר עבור חלק מהנשים לתקשר איתו ככה שזו לא אשתו, אבל אנחנו מגלים שזה לא בסדר… אם אישה אי פעם אומרת שזה לא בסדר אז אתה פשוט צריך לאכול את זה. אתה חייב לקבל את זה."

לאחר פרסום הראיון, קנדיאס עשתה זאת טוויטר לחלוק את מחשבותיה.

"בוא נהיה כנים. אתה לא חבר של אף אחד", כתבה קנדיאס ופנתה ישירות לג'יזל. "אתה בא לאסוף צ'ק והולך הביתה אל הקירות הסגולים האלה. החלק הקטן בי שרצית להאמין שהוא לא זבל מוחלט התעורר כשהחלטת להיות יצירתי עם בעלי".

בציוץ אחר הוסיף הכוכב, "ואל תעליב את האינטליגנציה שלי עם הקורבן הזה שהוצאת מהחלקים האחוריים שלך בשעה 5 היום. זה אמין כמו (נעדר) קווי הסיפור שלך".

באותו יום, קנדיאס ערכה ראיון משלה, ושיתפה פרטים נוספים מאחורי הדרמה של כריס.

"ג'יזל מפלרטטת מאוד עם כריס," אמרה קנדיאס ב- מציאות עם המלך פודקאסט. "כריס מפלרטט בחזרה עם ג'יזל, וזה קורה מולי, וזה מעולם לא נתן לי הפסקה, או גרם לי להרגיש מאוים בשום צורה כי כריס לא רוצה את החולצה בת ה-50 של ג'יזל".

"למה שהוא ירצה את זה כשיש לו את זה?" שאלה והצביעה על עצמה. "וזה גם קצת נתן לי, אוקיי, זה עודף אנרגיה פלרטטנית שמגיעה מאישה שאין לה את זה בבית. זה רק… משהו שהיא עושה."

קנדיאס הוסיפה אז, "לג'יזל יש היסטוריה ויש שם מוניטין שהיא מהירה".

קנדיאס הודתה שכריס "ייתכן שנמשך [to Gizelle]. היא אישה יפה. אני נמשך לג'יזל… אבל קונכייה היא קונכייה, ולקונכיות יש לעתים קרובות פנים מגניב."

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית תעלה לראשונה ביום ראשון, 9 באוקטובר, בשעה 20:00 ב-Bravo.קישור מקור