RHOSLC ליסה בארלו חולקת פרטים מזעזעים על התקנת Meredith

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מרדית' מרקס לא מרוצה מהאשמתו בהפצת שמועות המצביעות על כך ליסה בארלו ביצע "טובות" עבור מיקומים ומכירות של וידה טקילה.

בעקבות הפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטישהציג אותה שדנה בבעל שיחה סת' מרקס היה עם בעלה של ליסה, ג'ון בארלומרדית' הודתה שהיא "כועסת" ללמוד וויטני רוז הטילה עליה את האשמה – והשתמשה בכל השליטה העצמית שהייתה לה כדי לא לשחרר את חברתה לצוות.

"די הייתי מוטרד מזה", הודתה מרדית' בפרק של ה-16 בנובמבר של העיתון RHOSLC: After Show. "וויטני בעצם ניסתה להצמיד את כל השיחות האלה על ליסה עליי."

בעוד מרדית' רצתה לתת לוויטני חלק ממוחה, במיוחד לאחר שוויטני הציעה שהיא לא רוצה שום קשר עם ליסה, היא הייתה רגישה לעובדה שוויטני התייצב לאחרונה בנוגע לטראומה בילדותה.

"כשהיא ניסתה לסובב את זה עליי, הייתי בסדר, היא גם אמרה שהטראומה הנוראית הזו התגלתה והייתי מאוד מאוד קרוע והפעילתי כל גרם של שליטה עצמית שלא היה לי לשחרר לגמרי עליה. כעסתי", נזכרה מרדית. "זו בהחלט הייתה נקודת מפנה עבורי בזיהוי שוויטני באמת לא לוקחת דין וחשבון למעשיה שלה ועדיין הייתה בצורת או צורה כלשהי מאשימה אותי, או מהצד השני, ליסה בחרה להאמין שכאשר זה נוקה למעלה והעביר את זה לג'ון. אז די התעצבנתי בלשון המעטה".

לגבי הדרמה שלה עם ליסה, מרדית' הרגישה שהיא סידרה איתה דברים לפני הצ'אט של סת' עם ג'ון.

"חשבתי שזה די ברור מה אמרתי או לא אמרתי. אז כשאני שומע מסט שבברביקיו הזה, ג'ון אומר שאני זה עם כל השמועות, חשבתי, על מה אתה מדבר?" היא הסבירה.

וכפי שליסה חשפה בראיון משלה, היא חשבה שהעניינים בינה לבין מרדית' הוסדרו לאחר שג'ון וסת דיברו, במיוחד לאחר שג'ון התעמת עם סת' לגבי "הנצחת" השמועות של מרדית.

ליסה המשיכה ואמרה שבעוד שמרדית' טענה שהיא "לא התחילה שום שמועות", היא האמינה שהרמיזה שהיא החליפה טובות הנאה מיניות עבור מיקומים של וידה טקילה, ולאחר מכן לא לקחת אחריות, היא גרועה באותה מידה.

בנוסף, המשיכה ליסה, מרדית' "דיברה לא יפה [her] במשך זמן רב, הרבה לפני [her] רגע מיקרופון חם", והיא השתתפה בתוכנית לכאורה במסיבת Wild Rose Beauty של וויטני של העונה השנייה.

"הם הזמינו ג'נטלמן שהם חשבו שיש לי רומן איתו, בתקווה להכשיל אותי", שיתפה ליסה. "מרדית' ידעה על זה, [Jen Shah] ידע על זה, [and Heather Gay] אני מניח שדיברתי איתו יותר משעה בניסיון להבין אם באמת התחברתי אליו".

כשהסתכלה אחורה על האירוע ה"מגעיל" וה"משפיל", ואמרה שמה שהכוכבים שלה ניסו לעשות היה "נורא", ליסה הדגישה את הרשלנות של מרדית' עם הידידות שלהם.

"אם היית חבר שלי, אתה א', התייחסת אלי בצורה נוראית באירוע ההוא, אבל אז לגלות שאתה יודע שיש להם את האדון הזה שם שחושב שזה ירגיז אותי ואת ג'ון כי חשבת ששכבתי איתו, זה היה מגעיל ", הצהירה ליסה.

עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOSLC עונה שלישית, שתשודר בבראבו ב-9/8c. אל תהסס לשתף את המחשבות שלך בצ'אט שלנו למטה עם שידור הפרק.

קישור מקור