Scheana Shay מדברת על איך לאלה קנט הרגיז אותה, ושהיא נדחקה

קרדיט: Shutterstock/ Featureflash Photo Agency, MEGA

שיאנה שי הופיע ב לאלה קנטהפודקאסט של, שבו היא פתחה על הפרקים הקרובים של חוקי Vanderpump עונה 10.

לפני שיתוף איך לאלה קנט הרגיז אותה במהלך הופעה קייטי מלוניהפודקאסט של וחושפת שהיא "מבוהלת" מלהכנס להריון, שחנה דנה ברגעים הטובים והגרועים ביותר שלה בעונה החדשה, כשהיא וללה הודו שהרגישו לא מובנות על ידי הכוכבים הלא-הורים שלהם.

"הטוב ביותר היה ללא ספק הטיול שלנו במקסיקו," שיתפה Scheana בפרק ה-3 בינואר של תן להם את לאלה. "[My] חתונה הייתה הדבר הכי טוב. זאת אומרת, לראות את הבת שלי בתור ילדת הפרחים הקטנה שלי והולכת במעבר אל קשת מזדיינת… זה היה הכי טוב. אני כל כך מתרגש לצפות [it] חזור."

באשר לרגע הגרוע ביותר שלה, זה היה צורך לנווט בין לאלה לבין רקל לוויסשהיו מסוכסכים תוך כדי ההפקה, ככל הנראה בגלל הקשר לכאורה של ראקל עם בעלה לשעבר של קייטי אז. טום שוורץ בקיץ 2022.

"ברור שהיה קשה איתך ורקאל לא להסתדר, כי אלו שניים מהחברים הכי טובים שלי. [It’s] תמיד קשה כשאני בעמדה הזו, באמצע,” ציין שיאנה. "אני חושב שזה כנראה היה הדבר הקשה ביותר עבורי אבל… אתה אף פעם לא תגרום לי לבחור ו [Raquel] לא היה."

לדברי שיאנה, היא תמיד חווה חרדה לפני צילום עונות חדשות. אבל, עכשיו, כשעונה 10 עטפה את ההפקה, היא "מתרגשת שזה ישודר", במיוחד מכיוון שהיא מאמינה שהיא חיה את האמת שלה ודיברה את דעתה יותר ממה שעשתה בעונות האחרונות.

"לא רציתי רק להיכנע ולנשק – כמו שאני עושה בדרך כלל," היא הצהירה. "סיימתי להתנצל אם אני לא מצטער."

במבט לאחור על העונה התשיעית, סקאנה אמרה שהיא ראתה את עצמה מתנצלת שוב ושוב בפניה צ'רלי ברנט לפני שהבינה שהיא לא "צריכה להמשיך לנסות כל כך קשה".

"בהחלט הרגשתי את זה ממך העונה", השיבה לאלה, וציינה שבעוד שהיו להם את הרגעים שלהם, הם הצליחו להתמודד עם הבעיות שהתעוררו ביניהם בשל הבסיס המשותף שלהם להורות (שיאנה חולקת את סאמר בן שנה ירח עם בעלה, ברוק דייויס ולאלה חולקת את אושן בת שנה עם ארוסה לשעבר רנדל אמט).

"אנשים מסוימים בקבוצה שלנו לא מבינים מתי סדרי העדיפויות שלנו הם דברים שאין להם. זה לא להעליב מי שאין לו ילד, אבל זה בדיוק כמו, 'הקרב הבולשי הזה שאנחנו מדברים עליו הוא כל כך קטנוני וכל כך לא חשוב'. יש פשוט דברים שלא חשובים", הסבירה שיאנה כשאלה הודתה שהיא רצתה "להשפיל ולחנוק" את אחד מהכוכבים הגברים שלהם שהצליל אותה על שהעלתה איך היא אמא אפילו "כשזה לא קשור ל- שִׂיחָה."

"אני כמו, 'כל דבר שאני עושה, זה קשור להיות הורה. אתה לעולם לא תקבל את זה אלא אם כן אתה הורה, אז חזור על המוח", נזכר לאלה.

ואז, כששעאנה העלתה שהיא נותרה מחוץ לטיול של בנות שערכו חברי צוות מסוימים בתוך כללי משאבה עונה 10, ואמרה שבעבר היא הייתה מתחננת להיכלל, לאלה הציעה שזה לטובה.

"בטח היה טוב שלא הוזמנת. בגלל שהייתי כל כך על 10 בטיול הזה לו היית עושה צעד אחד שגוי, אני חושב שהיינו מפוצצים את ההתקדמות שעשינו. רק בגלל שהייתי… יצאתי בגלל דם מזוין," היא התוודתה.

"כששמעתי איך התנהל הטיול הזה, הייתי כמו, 'תודה לאל שלא הייתי שם'", הסכים שיאנה.

למרות ששניה ולאלה הכירו בכך שהם עשו כברת דרך מאז ימי המריבות שלהם, שיאנה אמרה שהיא כן מצאה את עצמה נסערת ממשהו שללה אמרה בתוכנית של קייטי.

"היה משהו שאמרת בקייטי'ס שהייתי כמו, 'נו אתה יודע מה לאלה? אל תהיה האדם הזה, ולא הייתי צריך לפתוח את הפה שלי'. … אמרת שאתה לא אוהב איך שאמרתי לך לערום את הפח שלך," גילתה סקאנה על רגע בינה לבין לאלה בשדה תעופה.

"התעצבנת עליי כי לא ערמתי את הפחים שלי," הגיבה לאלה. "[But] לא הרגשתי שזה כל כך עמוק".

בהמשך, סקאנה הודתה שהיא חוששת מהריון עתידי לאחר שחוותה סיבוכים במהלך הלידה של בתה באפריל 2021, ואישרה שהיא משתמשת כרגע באמצעי מניעה.

"אני מפחדת להיכנס שוב להריון. [But] הרופא שלי הבטיח לי התקן תוך רחמי שלי ממוקם בצורה מושלמת", אמרה. "יש סיכוי של 99.9% שאני לא אכנס להריון."

כמו כן, בפרק, לאלה חשפה שהיא הייתה לאחרונה במסיבה, שם פגשה לוחם שמצאה "סקסי במיוחד".

"אם הוא נקלע לריב, זו אוטומטית תקיפה עם נשק קטלני… זה מאוד מטורף וסקסי מאוד בעיני", היא הודתה וסירבה לחשוף את זהותו.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, כפי שאישרה לאלה בפודקאסט שלה.

קישור מקור