Scheana Shay Shades Jax and Brittany's Poor Social Skills

שיאנה שי מעמיד ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייטהנימוס העלוב של הפיצוץ במהלך הפרק האחרון של לאלה קנטהפודקאסט של.

כשהיא ולאלה שוחחו על ידידותם עם זוג בשם וויל ואיליין רטנרש-Sheana מכירה כשנתיים, לאלה נזכרה בגאלה האחרונה שבה השתתפו בביתם של בני הזוג בניופורט ביץ' בתור חוקי Vanderpump חבר השחקנים המוצל על ג'קס ובריטני על שהגיעו מאוחר ועזבו מוקדם לפני שחשפו את חוסר הכבוד שלהם לא נגמר שם.

"יש את הזוג הזה וויל, ואיליין, שהם עשירים, מותק, והם גם מאוד אדיבים ומתוקים ומדהימים. [Scheana], היית אדיב מספיק להזמין אותי להסתובב עם קבוצת האנשים הזו. ויש להם גם תינוק בגיל של אושן וסאמר, או בערך באותו גיל", הסבירה לאלה בפרק ה-3 בינואר של תן להם את לאלה.

לאחר מכן היא חשפה שבזמן שהשתתפה בגאלה של וויל ואיליין, בריטני "סיימה" עד 9:15 ורצתה ללכת הביתה.

"שים לב, הם הגיעו למסיבה באיחור של שעה ועכשיו הם עוזבים רק שעתיים מאוחר יותר", ציין סקאנה.

"זה בהחלט לא היה צעד טוב," הסכימה לאלה.

אבל, בגלל שחברתה רצתה ללכת, לאלה הייתה מוכנה לעזוב מוקדם גם כן, מה שסקיאנה הגיבה בחומרה.

"שיאנה אומרת, 'מה אתם עושים?' אני כמו 'נעשה נעים. אני חושב שאנחנו הולכים.' ואז אני רואה שהיא ממש כועסת," אמרה לאלה.

לדברי Scheana, זה היה מאוד מורגש שג'קס ובריטני נעדרים מהמסיבה, מכיוון שהיו רק כ-100 אנשים באירוע, והיא הרגישה שההסתערות מעליבה את חבריה. עם זאת, היא הודתה שבריטני כנראה הרגישה "לא במקום" לאחר שמישהו "נתקל בה בטעות".

"[But] אני יודע כמה זמן וכסף ומאמץ וויל ואיליין השקיעו בגאלה הזו. הם היו כל כך נחמדים ונדיבים ופתחו את ביתם בפני החברים שלי", חשפה שיאנה והוסיפה כי בני הזוג הזמינו את חבריה ליאכטה שלהם ולמסיבות ארוחת ערב.

"בליל כל הקדושים ספציפית, ג'קס לא הופיע בכלל כי הוא היה הנגאובר כשהוא אירח מסיבת ליל כל הקדושים בלילה הקודם שוויל ואיליין נסעו כל הדרך מניופורט לוואלי וילג' כדי להשתתף", המשיכה סקאנה. "אחר כך הוא הלך לישון מוקדם, היה גס רוח לכולם, היה כמו, 'צא מהבית שלי, סיימתי את המסיבה'. וויל ואיליין הרגישו כל כך לא בנוח."

למרות שוויל ואיליין מצאו שג'קס הוא "מארח נורא", הזמין אותם ואז העיפו את כולם החוצה, הם עדיין כללו אותו בארוחת ערב אינטימית לשבת בלילה שלאחר מכן, שאותה הוא פוצץ.

"ג'קס פשוט לא מופיע," נזכר סקאנה. "[And] בריט כמעט מסתובבת כשהיא נוסעת לשם. היא אמרה, 'יש לי חרדה. אני נוהג לבד עם קרוז. זה כל כך רחוק. אני חושב שאני פשוט אסתובב. כאילו, ג'קס זה…' ואני הייתי כמו 'לא לא לא. אני לא יכול להציג את החברים שלי לקבוצה הזו, ואז הם אלה שפשוט לא מופיעים'".

בסופו של דבר, בריטני הגיעה לאירוע עם בנה בן השנה קרוז וללא ג'קס, אבל לא נשארה הרבה זמן, וגם לא הקודם שלהם. כללי משאבה כוכב שותף קריסטן דאוט.

"מיד אחרי שהאוכל מוכן, בריטני אומרת, 'בסדר, אני אקח את קרוז הביתה'. קריסטן אוהבת 'בסדר אנחנו הולכים לעזוב'. ואיליין כאילו, 'מגניב. תודה שהשתמשת בי לאוכל שלי,'" גילה Scheana. "כולם פשוט הופיעו לאכול והלכו."

"ואחרי שג'קס לא מופיע, יש לו את החוצפה, אחרי שהוא יעבור את ניתוח הפורניר שלו, עדיין לשאול את וויל אם הוא יכול להישאר בביתו כדי להתאושש כי הוא היה בניופורט ביץ'", הוסיפה סקאנה, וציינה שאיליין כמעט העיף אותו החוצה.

אבל בסופו של יום, כפי ששיאנה הסבירה, "אני לא רוצה שהיא תחשוב שכל החברים שלי פשוט יופיעו לאכול את האוכל שלה או פשוט יופיעו כדי להתלבש, לצלם כמה תמונות ולהקפיץ".

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בבראבו.

קישור מקור