Sheree Cries After Bestand Up By BF Tyrone

האפרסקים שלנו של עקרות בית אמיתיות מאטלנטה מנסים לנגוס מהתפוח הגדול! בואו לראות את האפרסקים העסיסיים שלנו סוף סוף יש פרק מאולף השבוע, נכון?

חזרנו השבוע לשיחת ארוחת ערב לא נוחה יותר בין קניה לראלף. האם קניה שכחה שכולנו ראינו ממקור ראשון כמה רע מארק מתייחס אליה ואיך היא הפכה לקליפה של אישה ואיבדה חלק משמה (קן)? אני מוצא את זה מטריד שהזכיינית הזו מתייחסת באופן עקבי לעובדה שחברת השחקנים היא הומו ומרמזת שיש בזה משהו גנאי. יש לנו גם את NeNe, שלא יכולה לעזור לעצמה על ידי משקל בעונה הזו. NeNe ומרלו שברו את הברית שלהם, מה שברור היה רק ​​בשביל התוכנית. NeNe טוען שבראבו מונע מהצוות הנוכחי לתקשר איתה. עכשיו, אולי יש אמת בדבר הזה!

שיר אומר לראלף שאנתוני טוען שלראלף יש מאהב הומו. סניה רוצה לצדד דרו, שהוא חבר שלה, אבל היא מוצאת שהמעורבות המבולגנת הזו עם אנתוני מטרידה. דרו מרשה לעצמה לעשות הכל ואוהבת לשים את ידיה בפניו של מישהו. היא טוענת שהיא פשוט אוהבת לדבר עם הידיים. דרו תכיר בכך שאנתוני מבולגן, וייתכן שהיא פישלה באיך שהיא הביאה את המידע. היא גם תתנצל על שהכניסה את ידיה לפניה של שרי. בסדר, סיימנו עם שער יד – לעת עתה. בזמן שסניה צופה במשחק הזה, היא לא רגועה כשהיא רואה את דרו נכנס ללכלוך עם אנתוני, והיא מוצאת שזה רעיל.

שרי מאחלת לכך קנדי בא אליה ישירות במקום לדבר עם האחרים. קנדי מתנצלת באופן מיידי ובוגר, ושרי מקבלת, אבל היא זהירה מכיוון שלא התחשבה ברגשותיה. קניה כעת מקבל הודעה ממארק ועליו לעזוב את השולחן. היא מאפשרת מרלו לקרוא את הטקסט ממנו. מארק טוען שהוא עַכשָׁיו חייב לעבוד אחרי שלא ראה את הילדה הקטנה שלו במשך שלושה חודשים, והוא רוצה דרישות זֶה קניה לאסוף את ברוקלין. קניה מאמינה באופן אבסורדי שהתירוץ המצער הזה לאב יכול להחדיר הערכה עצמית לבתו. היא חושבת שהגבר המיזוגיני הזה הולך לתת לבתם הצעירה הערכה עצמית. שירי משתפת שטיירון הגישה בקשה לנסיעה. היא מקווה שהוא יוכל להצטרף לקבוצה בניו יורק.

קנדי נכנסת עם המפיקים לתוכנית החדשה שלה. ההצגה מצליחה ועוזרת להחזיר את צופי התיאטרון לניו יורק. הערה צדדית: ספרו לי בתגובות אם מישהו מכם ראה את זה. קניה וסניה יוצאים לטייל, והם משוחחים על החבר'ה שלהם. סניה אומר בגאווה שרוס הוא אלוף סופרבול פעמיים, והאיש הטוב הזה הוא המאהב החדש שלי. קניה משוחחת על היעדר מערכת יחסים עם מארק וכיצד היא רואה את קווי הדמיון בין ראלף לדרו. היא תוהה אם היא הייתה קשוחה מדי בשביל לקרוא לראלף לצאת. סניה מוטרדת את הימית המעצבן אנתוני ואיך דרו תקוע במלכודת הזבובים הדביקה שלו, מה שנותן לו את ההזדמנות לקבל זמן שידור. היא וקניה מדברות על הצביעות בעסקי האימונים של דרו. סניה לא יכולה להגן על התנהגותו של דרו והכנסת ידה לפניו של אף אחד. האם היא ראתה את התוכנית הזו לפני שנרשמה אליה?

שרי אומרת לקנדי שטיירון לא יצליח. קנדי, ב-ITM שלה, חושבת שהוא מצא מישהו קצת יותר קרוב, אז הוא לא צריך לסכן את תנאי מעצר הבית שלו.

קניה אז שואלת את הקבוצה מי האדם המפורסם ביותר שפגע בהם. קנדי חתך שיר עם ג'רלד לברט והשתולל איתו. דרו טוען שהוא משך את תשומת הלב של מלך ה-NBA, והוא "לקח אותי לשתות". מה זה בכלל אומר? האם היא מתכוונת למלך ג'יימס האהוב שלנו, אבל היא טוענת שזה היה לפני שהוא התחתן? ובכן, זה יכול להיות נכון טכנית, אבל הוא היה עם סוואנה מאז התיכון והתחתן איתה ב-2013. ב-ITM שלהם, הנשים האחרות מצונזרות ואינן קונות שהוא לא היה מחובר. גם אני! מרלו מודה שהוא עם ג'ין סימונס, והגברות האחרות לא מתרשמות. קניה טוענת שנפגעה על ידי פרינס, וזה אחד שהייתי רוצה לשמוע עליו יותר! ברגע ששרי נשאלת על טיירון, היא משתפת שהיא תיסע לפילי כדי לראות אותו כדי לוודא שהוא לא משתחרר עם חבר לעט אחר לכלא.

קנדי אומר לכולם ללבוש את התחתונים המזמזמים שלהם למחזה. היא עושה בדיקת תחתונים עבור הוויברטור שלהם. מרלו מתקשה בכך שהם לובשים תחתונים מזמזמים "קווצ'י". קנדי חושבת שזה צריך לתת למארלו קצת זיכרון מחייה הקודמים. הוויברטור של סניה משתגע, והיא חייבת לקפוץ מהכיסא שלה מכיוון שהוואג'אי שלה נהרס. קניה מסרבת ללבוש תחתונים רוטטים סביב גברים של נשים אחרות. קנדי מודה ב-ITM שלה ששלט עשוי לשלוט ביותר מרברטור אחד. אני תוהה אם טוד מזנק באזור התחתון של סניה?

יש סגירת כביש, והם חייבים עכשיו לפרוס את זה או שהם לא יגיעו להופעה. מרלו קופצת על אופניים כדי שהיא לא תצטרך ללכת עליהם, ואתה חייב להעריץ את כושר ההמצאה שלה. מחשבות של אדם צבעוני היה להיט בקרב הנשים, והן מברכות את קנדי ​​על ההפקה שלה. הגברים יכולים להתייחס לדמויות במחזה. כל הכבוד לקנדי על יצירת הפרויקט הזה!

קנדי תכנן כעת ג'אם פיג'מה עבור חבורת האפרסקים. קניה מאמינה שקנדי מתכנן א עיניים עצומות לרווחה מִקרֶה. מרלו לובשת WTH, ואז היא משחררת את הגיהוק הכי מגעיל. מרלו טוענת שיש לה א מַצָב זה גורם לה לגיהוק.

קניה מתנצלת בפני ראלף על כך שהיא חרגה מעצמה. סניה משתפת שהיא רוצה לדבר עם דרו על ההתנהגות שלה. דרו לא עוקבת אחרי הכדור המקפץ, וסניה חייבת לאיית לה את זה כדי שתוכל להבין. סניה לא יכולה להתנדנד עם מישהו שמכניס את ידיו לפנים שלך ואז צולל עמוק לתוך בור הבוץ עם אנתוני הצמא. דרו רוצה לדעת מדוע סניה לא הזכירה את הבעיות הללו בחדר המלון שלה כשהיו לה 85 אנשים בחדר שעזרו לה להתכונן. יש אזכור של דרו מתחרה עם ביונסה עם הפמליה הגדולה שלה. סניה קובעת, "אני מרגישה שלא הצלחתי לאהוב איתך רוק באופן מלא כי חלק מהדברים שאתה עושה, אני לא מסכים איתם. "

הנשים דנות על דרו ועל מהפך של כל הגוף שלה (BBL), והן חושבות שלשיוך זה לתוכנית אימון זה לא הגיוני. דרו טוען שאנשים רבים ירדו מעל 100 פאונד אבל לא באתר שלה שעכשיו קרס. לאחר מכן היא מודה שיש לה הרבה מאבקי בריאות. לאחר מכן, דרו פותח באיזה סיפור על אבחון בקע. הערה צדדית: הת'ר דוברו לא טענה לאותו סיפור RHOC כשהיא התקבלה למתיחת בטן כדי לתקן את הבקע שלה? האם הקוד הזה, כמו מחיצה סטיה, משווה לניתוח אף? לאחר מכן, דרו מתחיל לדבר שטויות על כך שזה יותר כמו מערכת תמיכה ואתה צריך את הכפר הזה, שבמקרה מציע שירות משלוחי ארוחות. שרי רוצה לשאול שאלות ספציפיות יותר מכיוון שהיא מתגאה בכושר הספורט שלה, אבל דרו לא יכולה לענות על אף אחת מהשאלות ועליה להתקשר לבן זוגה, ג'קי. גם ג'קי לא מסוגל לענות על שאלות, אבל דרו טוען שהם מרוויחים הרבה כסף על המיזם הזה.

טיירון ואז FaceTimes Sheree ואומר שהם שינו לו דברים והוא לא יגיע לניו יורק. שרי נסע כעת שעתיים לפילי כדי לראות אותו. ההפקה מראה איך טיירון אהבה הפציצה אותה בזמן שהיה בכלא, אבל עכשיו כשהוא חופשי, היא כבר לא מועילה לו. שרי לא יכולה לגרום לו לענות לטלפון שלו מכיוון שהוא שולח את זכותה לתא הקולי.

שירי חושב בצורה מוזרה מאז טיירון הגיע בזמן בעבר, הוא יגיע בזמן עכשיו, אבל זה היה רק ​​בגלל שהוא היה קהל שבוי בכלא! היא חייבת שהבת שלה תסביר לה מהי חסימת שיחות. שרי מתחילה לחשוב על הגרוע ביותר אחרי שהיא מחכה שעה ו-34 דקות. מפיק ניגש ואומר לה שקצין השחרורים של טיירון אמר שזו הפרת תנאי עבורו לבוא לארוחת ערב בפילי. שרי מתקשרת באופן מוזר לקניה כדי לשתף שטיירון העמיד אותה אחרי שחיכתה לו שעתיים. היא כועסת על כך שהיא נראית טיפשה כזדיין ופורצת בבכי מאז שהיא נבוכה. שרי השהתה את חייה הרומנטיים עבור הבחור הזה. עכשיו היא ישבה בחוץ בקור וחיכתה לכלי הזה וחייבת להפנים שהבחור הזה הוא לא האחד בשבילה…

בשבוע הבא, סניה פוסלת את דרו לאירוע שלה, אז נראה את הידידות שלהם לכאורה ממשיכה להתפורר. אני מקווה שלכולכם Blurbers יהיה שבוע נפלא, ולהתראות בשבוע הבא ב-ATL!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור