Teddi Mellencamp Shades RHOBH קאסט, משתף עדכון עם LVP

טדי מלנקמפ הופיע בפרק של יום ראשון בערב של צפו במה שקורה בשידור חי עם אביה המפורסם, ג'ון מלנקמפשם היא פתחה על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם לשעבר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר לצוות ליסה ונדרפומפ.

לפני שהיא חושפת אם היא מאמינה שיש תקווה לפיוס בין Vanderpump לבין קייל ריצ'רדסהמפרטת את הדרמה האחרונה שלה עם עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'של ויקי גונבלסון ו הת'ר דוברוושיימינג את RHOBH לוהקה להתנהגותם במפגש של עונה 12, טדי הגיבה למעריץ שרצה לדעת אם היא שלחה הודעה ל-Vanderpump מכיוון שהם "שיפצו" על שער הגור וחקר אותה לגבי עתידם של Vanderpump וקייל.

"אממ, אני לא בהכרח אומר שעשינו תיקון. עשינו שלום שאנחנו לא צריכים לדבר על זה יותר. עברנו על פני הדיון הזה", הבהיר טדי בפרק של ה-27 בנובמבר WWHL: After Show.

ובקשר לקייל וליסה, היא אמרה למעריץ, "אני מרגישה שאם הם באמת היו ביחד הם כנראה היו יכולים. אני חושב שבאופן כללי די קל לסלוח לקייל".

בשידור החי של WWHLבתשובה לשאלה נוספת של מעריץ, טדי אישרה שהיא בילתה עם ויקי ב-BravoCon לאחר ה RHOC אלום, שניסה לכאורה לפטר אותה ממנה ו שופטת טמרהשל שני Ts בתרמיל פודקאסט, הכריזה שהיא לא אוהבת אותה.

"עשיתי ויש לי הערכה חדשה כלפיה כי הרגשתי את הפגיעות שלה וכמעט את חוסר הביטחון שלה בדברים מסוימים ב-BravoCon", גילה טדי. "למרות שהיא תדבר עליי בפומבי… היה רגע שבו היא הסתכלה עליי, והיא אמרה, 'אני מרגישה לבד כאן". והייתי כמו, 'הבנתי אותך'. … אני מבין לאן היא מרגישה. ואם היא מרגישה קצת חוסר ביטחון ביחסים עם טמרה, זה מה שזה".

לאחר מכן התבקשה טדי לדעתה על מכירת אוקטובר של האחוזה של הת'ר ב-55 מיליון דולר במחוז אורנג', מה שעורר ספקולציות לגבי תפקידה הפוטנציאלי RHOBH.

"היא פנתה אותי במטוס אז מאז, אני מאחל לה את הטוב ביותר ומזל טוב", הסביר טדי לפני שפירט את המפגש שעבר.

"בדרך לבראבוקון, פתאום אני רואה אותה נכנסת פנימה. ידעתי שכבר יש לה בעיות איתי בגלל טמרה, דברים שאמרתי על הפוד, ופתאום היא ניגשת ואני כמו , [yikes]והיא פשוט הלכה על זה", נזכר טדי.

במבט לאחור על RHOBH מפגש עונה 12, ששודרה בחודש שעבר, טדי הודתה שהתאכזבה מהעמיתים שלה לשעבר.

"זה שבר לי את הלב כמו [Kyle’s] חבר אבל גם צפיתי כצופה, צפיתי בשאר הבנות די משחקות לקהל מול חברה שלהן שהתקלקלה ואני לא אוהבת את זה", אמרה.

ולגבי קתי הילטוןטוענת כי ליסה רינה הוא "הבריון הכי גדול בהוליווד", טדי לא הסכים.

"אני חושב הארווי ויינשטיין הוא," היא פירטה.

בזמן אנדי כהן הציע כי ייתכן שטדי פחד מעימותים מביכים מצד עקרות בית אמיתיות היא דנה בפודקאסט שלה ב-BravoCon, טדי אמר שהם לא קרו.

"אנשים פשוט רצו אלי כי הם מקווים שאני פשוט אדליף משהו כדי להביא אותם באור טוב יותר," היא הסבירה, והודתה כי היא "לגמרי" צבועה בתוכנית שלה לפעמים.

"כמובן שאני צבועה מוחלטת," היא התוודתה, והצהירה כי היא מחזיקה את חבריה בסטנדרטים שונים.

גם במהלך התוכנית, ג'ון הסביר מדוע הוא התעצבן על כך שטדי בוכה RHOBH.

"אני מכיר את טדי והיא לא ממש בוכה," הוא שיתף, והוסיף ואמר שהיא "תמיד הייתה דרמטית".

"אני אספר לך סיפור מצחיק. זה טוב," הוא המשיך. "שיחקנו כדורסל בבית שלי יום אחד וטדי היה כנראה בערך, אני לא יודע, בן 10, 11 (טדי אומר שבע). הכל היו בחורים גדולים ששיחקו אבל היא רצתה לשחק אז היא שיחקה. היא תמיד נפלה, 'אבא. אני פגוע.' וזה כמו, 'קום. אם אתה מתכוון לשחק, תשחק. אם אתה הולך להשתין ולגנוח אז פשוט אל תשחק'. אז בכל מקרה, המשחק נגמר וטדי שוכב שם והיא אומרת, 'אבא, אני ממש פגוע'. ואני הולך, 'טדי. פשוט תקום. בוא נלך.' ומישהו הסתכל ואני ואמר, 'אתה לא הולך לקחת את הבת שלך?' ואני אומר, 'לא'. אז ניגשנו לבית ואמרתי, 'תראה'. ואנחנו יושבים ומתבוננים ופתאום היא מבינה שאף אחד לא צופה בה. היא פשוט קמה, עוצרת את הבכי המזויף ונכנסת הביתה".

"אז כל שאלה שיש לך עליי ועל הדרך בה אני נענית כאן," ענה טדי.

לאחר מכן שיתפה טדי עדכון על אבחנת המלנומה שלה, ואישרה שהיא עברה ניתוח נוסף ב-30 בנובמבר.

"אני מסתדר די טוב. הייתי אומר שיש עליות ושפל והדבר הגדול ביותר עבורי הוא להיות פגיע ולדבר על זה עם אנשים אחרים ולהגיד, 'לך להיבדק. חבר'ה, לכו להיבדק'", אמרה. "כולם מתעלמים מסרטן העור."

קישור מקור