Vicki Gunvalson אומרת לסטיב לודג' F**k You, טקסטים לדורינדה

ויקי גונבלסון ו דורינדה מדלי לא עושים את זה נחמד.

ה כוכבים רבים כעת על אחוזת בלוסטון – הנכס היקר של דורינדה בברקשייר, שם העונה השנייה של טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls צולם. המלחמה שלהם התחילה באינסטגרם לייב כאשר ויקי התקשרה לבית ישן ואמרה שיהיה לה אומלל לחיות שם.

בתגובה, דורינדה קראה לוויקי על כך שהיא יוצאת עם גבר שהעמיד פנים שיש לו סרטן. היא התייחסה גם לפרידה של ויקי מ סטיב לודג' (שכיום נשוי לאישה צעירה יותר).

בראיון משותף עבור ETויקי דיברה איתה שופטת טמרה,היא RHUGT חבר לצוות. בסופו של דבר, ויקי חשפה פתק בטלפון שלה שהיה ממוען לארוסה לשעבר.

"'פאק סטיב'," היא קראה מהפתק. "'פאקש לך שהרסת את העתיד שלי. לעזאזל שאתה משקר לי. תזדיין אותך על קניית בית.'"

ויקי מעולם לא שלחה את זה לסטיב – זה יותר טיפול, שעליו המליצה היועצת שלה. "וכל מי שמקשיב, תכתוב 'F אתה' על מי שפגע בך וזה ייעלם", אמרה ויקי. "אתה קצת מגלה את זה מתוך החיים שלך."

לכוכבת יש גם "wish list", הכוללת תכונות שהיא רוצה בבן זוג. אחת המשאלות העיקריות שלה היא להיות עם מישהו "מונוגמי".

גם היא התייחסו הריב שלה עם דורינדה, שלאחרונה טענה שוויקי שלחה "אלפי" טקסטים לא נחמדים.

"אלפים?!" קראה ויקי בראיון ל-ET. "יש לי את הודעות הטקסט – כנראה, כמו, ארבע. ארבע עד שש… דבר אחד שאני לא אוהב זה שקרנים!"

לאחר מכן היא הוציאה את הטלפון שלה ובסופו של דבר מסרה אותו לטמרה, שקראה את ההודעות בקול.

"היא אמרה 'תבטל את זה'," קראה טמרה, גוללה במכשיר של ויקי. "'אין לך מושג על הייסורים והכסף שעברתי עם ברוקס. תתבייש לך… עזוב אותי מהלחץ שלך, אין לך אפס ידע מי אני. יש לי ארבעה בתים, עסק משלי כבר 32 שנה ואף אחד לא נתן לי שום דבר במתנה. לך מפה!'"

ההודעות המשיכו, "'אימללת את כולם בבית שלך… מעולם לא אמרתי שום דבר רע על הבית שלך או עליך. אמרתי, אם אתה מאושר זה כל מה שחשוב. אמרתי גם, זה ישן. ובאמצע שום מקום. ולא יעבוד בשבילי. בין אם זה היסטורי או לא, זה עדיין ישן!'”.

טמרה המשיכה לקרוא: "'תשלוט על המזג שלך', אומרת ויקי. 'אתה אדם מרושע ולא עשית את זה נחמד – עבור רבים מאיתנו!' היא אמרה. ״כן, קיבלתי אחוזה יפה במתנה. מזלי.' זאת הייתה דורינדה. 'אתה יודע מה אמרת והאנשים הגיבו…' ואני מתכוון, זה ממשיך…"

"לא, זה עוד שתי הודעות טקסט וזהו," הסבירה ויקי, שהחזירה את הטלפון. לאחר מכן ניסתה טמרה להסביר מדוע דורינדה נעלבה מההערה ה"מחוננת" של ויקי. הבית, לדברי טמרה, הוריש לדורינדה לאחר פטירת בעלה.

"אל תגן עליה!" ויקי אמרה לתמרה. "היא הייתה רעה. היא רעה. אתה יודע, זו נקודה שנויה במחלוקת. מישהו שאל אותי בראיון, 'מה חשבת על הבית של דורינדה?' כל עוד זה עובד לה, כל עוד היא מרוצה מזה, אז פשוט אמרתי, 'זה ישן ובאמצע שום מקום', וזה ישן. וזה באמצע שום מקום. איך זה שקר?!"

טמרה גם חשפה כיצד הצטרפה RHUGT.

"במקור, לא התבקשתי להיות בתוכנית", אמרה טמרה. "נשאלתי ממש ברגע האחרון ואני עדיין לא יודע למה."

"כי יש לי COVID!" אמרה ויקי. "הם חשבו שהם לא יוכלו להשתמש בי."

"הו, כנראה. זאת אומרת, אני לא מאשימה אותם", אמרה טמרה. "כך, [Andy Cohen] התקשר אליי, והוא אמר, 'איך היית רוצה להיות ב-Ultimate Girls Trip?' וידעתי שויקי הולכת על זה והיו שמועות על צוות השחקנים וכל מה שחשבתי באותו זמן זה, 'תודה לאל שהם לא שאלו אותי כי ברנדי גלנוויל היא על זה, ואני לא רוצה לצלם איתה…' כי היא מפחידה את הבז'וז ממני."

טמרה וברנדי הסתכסכו במשך שנים, והצללו זו את זו ברשתות החברתיות, אבל הכוכבים מעולם לא התייחסו לזה באופן אישי – עד RHUGT.

לויקי, לעומת זאת, נראה שיש לה בעיות רק עם דורינדה.

"חשבתי שבביתה היא תהיה הרבה יותר אדיבה, ואת הסכמת," אמרה ויקי והביטה בטמרה.

עם זאת, טמרה לא אישרה ולא הכחישה את טענתה של ויקי.

"היא לא נחמדה," המשיכה ויקי. "היא הכינה [Tamra] בוכה. היא גרמה לי לבכות. היא הכינה כולם לבכות… זה היה סיוט."

עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעברהחל להזרים ב-Peacock ביום חמישי, 23 ביוני.קישור מקור