כוכבת RHOSLC, וויטני רוז, מגיבה למעקב החוזר של הת'ר גיי ב-IG יום אחד לאחר גזר הדין בכלא של ג'ן שאה כשמעריצים שוקלים

Whitney Rose Shades Heather Gay Over IG Refollow

קרדיט: בראבו

לאחר שהחברות שלהם ספגה מכה גדולה במהלך העונה השלישית של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי, ויטני ורד לקחה לטוויטר כדי לחשוף שבן דודה וכוכבה, אַברָשׁ הומוהחל לעקוב אחריה מחדש באינסטגרם.

"אז, עוקבים אחריי שוב אתמול אחרי שנגזר עליה גזר דין אתמול…פרוע!" וויטני צייצה בטוויטר ביום שבת, 7 בינואר.

הציוץ והחדשות באים על עקבותיה של ויטני RHOSLC חבר לצוות, ג'ן שַׁח, נידון ל-6.5 שנות מאסר לאחר שהודתה באשמה בהונאת רשת בקשר להונאת טלמרקטינג שמטרתה קשישים. צירוף המקרים הזה לא אבד על מייסד Wild Rose Beauty.

כשמסתכלים על העיתוי של עדויות הצילום של וויטני, הת'ר שכותרתה "עדיפות" התחילה לעקוב אחרי וויטני רק 20 דקות לפני שפרסמה את צילום המסך.

לאוהדים היו תגובות מעורבות מאוד. חלקם קראו לוויטני "הנואשות" על כך שניסתה ליצור עלילה לעונה הרביעית של RHOSLC ואחרים יצאו להגנתה.

מעריץ אחד הגיב, "זה המצב היחיד שבו אני עם וויטני."

אחר אמר, "אני אוהב את שניהם והרגשות של וויטני חשובים, אבל זה היה פשוט קטנוני וילדותי. היא צריכה לרדת מהמדיה החברתית ולנסות לתקן את מערכת היחסים שלהם".

שלישית הניחה שזה היה תכסיס לתוכנית, וסיפר, "המאמץ הקיצוני שהושקע על קו עלילה כל כך לא מעניין, כל התפתחות משעממת יותר מהאחרת".

וויטני והת'ר נאבקו על זה בעונה האחרונה של RHOSLC, ובני הדודים שהיו פעם קרובים עדיין לא תיקנו את מערכת היחסים השבורה שלהם. הת'ר עמדה בנחישות לצידה של ג'ן לאורך החוויה המשפטית שלה, ובמקביל לקחה "הפסקה של חברים" מוויטני בתוך התאוששות טראומה בילדותה.

מדברים על הידידות שלהם Us Weeklyהת'ר אומרת שהיא "לא בטוחה איך לתקן" את הקשר השבור שלהם מכיוון שהיא "אפילו ממש לא מבינה" מה היא עשתה לא בסדר.

"איך שזה פשוט נעלם בן לילה, אני מרגיש שהחברות שלנו פשוט עלתה בעשן ואני לא בטוח איך לתקן את זה. … אני עדיין אפילו לא ממש מבין מה אני עושה לא בסדר, כמו, איך לתקן את זה. אני חושב שהייתי ממש מתוסכל, ועשיתי דברים שהם לא באופי בשבילי כשאני ממש מתוסכל וסוג של נדחף עד הקצה שלי, "אמרה הת'ר לשקע.

היא המשיכה ואמרה שהיא הפכה ל"אדם אחר" ו"מעריכה מחדש" את החברות שלה. לא ברור מה זה אומר עבורה ועבור ויטני.

"אני פשוט מרגישה שאני מתחילה להעריך את האנשים שנמצאים בחיי באופן עקבי, וזה מקשה עליי להסתכל על הידידות שלנו", סיכמה.קישור מקור